Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2008, 13:31

autor: Dorota "vampire" Drużko

Przewidywane daty premiery Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad i Master Mind

W przygotowanej niedawno przez firmę THQ prezentacji dla inwestorów, poza zbiorem mniej lub bardziej interesujących informacji finansowych, możemy znaleźć przewidywane daty premiery trzech znajdujących się obecnie w produkcji gier. Są nimi Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad oraz Master Mind

W przygotowanej niedawno przez firmę THQ prezentacji dla inwestorów, poza zbiorem mniej lub bardziej interesujących informacji finansowych, możemy znaleźć przewidywane daty premiery trzech znajdujących się obecnie w produkcji gier. Poniżej strona zawierająca te dane:

Przewidywane daty premiery Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad i Master Mind - ilustracja #1

Czyli, według planu najszybciej, bo wiosną przeszłego roku, powinna ukazać się Ultimate Fighting Championship, podejmująca tematykę walk MMA (Mixed Martial Arts). Wystąpią w niej prawdziwi zawodnicy zrzeszeni w tytułowej amerykańskiej organizacji. Drugi w kolejce jest Super Hero Squad, gra bazująca na licencji marvelowskich komiksów datowana na koniec 2009. Natomiast na ostatnią z nich poczekamy ponad dwa lata, gdyż ukazać ma się dopiero pod koniec 2010 roku. Na razie występuje pod roboczym tytułem Master Mind i jak wiemy, nawiązuje do będącego wciąż jeszcze w produkcji filmu animowanego autorstwa DreamWorks Animation.