Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 czerwca 2008, 17:56

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Sam & Max: Season 2

„Witam serdecznie w poradniku do gry przygodowej Sam & Max, produkcji studia Telltale Games. Przed nami drugi sezon przygód zabawnych detektywów. Mowa oczywiście o ubranym w szykowny garnitur psie Samie oraz towarzyszącym mu zwariowanym i nieokrzesanym króliku Maxie."

„Witam serdecznie w poradniku do gry przygodowej Sam & Max, produkcji studia Telltale Games. Przed nami drugi sezon przygód zabawnych detektywów. Mowa oczywiście o ubranym w szykowny garnitur psie Samie oraz towarzyszącym mu zwariowanym i nieokrzesanym króliku Maxie. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku pierwszego sezonu, produkt podzielono na kilka (dokładnie pięć) pobieranych drogą elektroniczną odcinków. Są one ze sobą w dużym stopniu powiązane.

Poradnik zawiera kompletny opis przejścia gry – krok po kroku. Za każdym razem, gdy odwiedzasz którąś lokację, rozglądaj się i badaj wypełniające ją przedmioty. Sprawdzaj też, czy nie pojawiło coś się nowego.

Poniżej tytuły poszczególnych epizodów:

Wszystkim wielbicielom specyficznego humoru autorów Sama & Maxa życzę miłej gry.” - „brenda”

Sam & Max: Season 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sam & Max: Season 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.