Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2008, 10:44

autor: vampire

Na Starcrafta II poczekamy do przyszłego roku

Niestety, wbrew temu co się wydawało, Starcraft II z pewnością nie ukaże się w tym roku. Jak niedawno pisaliśmy, w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że gra być może zostanie wydana już 3 grudnia. Ich źródłem były dane, które podawały trzy duże amerykańskie sieci handlowe. Tak, jak oczekiwaliśmy, wszystkie wątpliwości na ten temat zostały rozwiane podczas tegorocznej edycji imprezy Blizzard's Worldwide Invitational odbywającej się w Paryżu.

Niestety, wbrew temu co się wydawało, Starcraft II z pewnością nie ukaże się w tym roku. Jak niedawno pisaliśmy, w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że gra być może zostanie wydana już 3 grudnia. Ich źródłem były dane, które podawały trzy duże amerykańskie sieci handlowe. Tak, jak oczekiwaliśmy, wszystkie wątpliwości na ten temat zostały rozwiane podczas tegorocznej edycji imprezy Blizzard's Worldwide Invitational odbywającej się w Paryżu. Rob Pardo z firmy Blizzard (Executive Vice President of Game Design) powiedział, że do tej pory przygotowana zastała jedynie jedna trzecia kampanii singleplayer, a developerzy skupiają się obecnie nad strukturą fabuły i filmami przerywnikowymi. Zdementował też te spekulacje o grudniowej premierze sugerując, że gra pojawi się dopiero w 2009 roku, aczkolwiek zapewnił że pod koniec tego roku zaprezentuje graczom coś extra. Kto wie? Może demo? Ponadto wspomniał także, że Starcraft II ukaże się jednocześnie na komputerach PC i Macintoshach. Więcej nowych informacji na temat drugiego Starcrafta znajdziecie tutaj.

Na Starcrafta II poczekamy do przyszłego roku - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft II: Wings of Liberty