Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels (Wii)
OkładkaStar Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels (Wii)

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels Wii

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels, to kolejna gra spod znaku Gwiezdnych Wojen. Tym razem, za stworzenie tej produkcji odpowiedzialne jest Krome Studios, wydawcą natomiast, jak zwykle pozostał Lucasarts.

Bijatyki | TPP | science fiction | Star Wars | filmy | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels Premiera Wii

11listopada2008

pudełko PL

14listopada2008

producent: Krome Studios wydawca: LucasArts wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels, to kolejna gra spod znaku Gwiezdnych Wojen. Tym razem, za stworzenie tej produkcji odpowiedzialne jest Krome Studios, wydawcą natomiast, jak zwykle pozostał Lucasarts.

Tytuł ten, skierowany jest do miłośników, epickich pojedynków na miecze świetlne, posiadających konsole Nintendo Wii. Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels, pozwala rozegrać wszystkie, najbardziej pamiętne potyczki z kinowego przeboju animowanego The Clone Wars, a także z serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Kontroler do konsoli Nintendo, pozwala graczowi, doskonale wczuć się w klimat gwiezdnych wojen. Sterowanie polega, bowiem na machaniu pilotem Wii, niczym prawdziwym mieczem świetlnym.

Dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer, w którym to do zabawy możemy zaprosić naszego kolegę (kooperacja dwóch osób). Dostajemy możliwość wcielenia się w niemal każdą postać, znaną z filmu Gwiezdne Wojny: Atak Klonów (Star Wars: The Clone Wars). Do wyboru mamy tu, między innymi takich wojowników jak Anakin Skywalker, Generał Grievous, Ahsoka Tano czy Asajj Venstres.

Każda, z grywanych postaci dysponuje, zupełnie odmiennym stylem walki, oraz umiejętnościami. Tak, więc gracz musi ciągle kombinować i dopasowywać indywidualny styl gry, do każdego z bohaterów.

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels charakteryzuje się interaktywnym otoczeniem. Dostajemy tutaj, pełną swobodę. Możemy przecinać napotkane po drodze kolumny, za pomocą naszego miecza świetlnego lub wyrywać je z ziemi i rzucać nimi w naszych wrogów, wedle uznania. Na fanów filmowych Gwiezdnych Wojen, czeka wiele lokacji, znanych z Ataku Klonów, takich jak np.: Tatooine lub Teth.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.