Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2008, 10:43

autor: Robert "ult" Duraj

Galaktyczna edycja gry Spore nadciąga

Niemała gratka dla zapaleńców, oczekujących premiery Spore – firma Electronic Arts przygotowała wypełnioną po brzegi pudełka, galaktyczną edycję najnowszej gry, stworzonej przez Maxis.

Niemała gratka dla zapaleńców, oczekujących premiery Spore – firma Electronic Arts przygotowała wypełnioną po brzegi pudełka, galaktyczną edycję PC najnowszej gry, stworzonej przez Maxis.

Spore: Galactic Edition zawierać będzie w sobie dwie płyty DVD, na których znajdować się będzie film pokazujący proces tworzenia gry (Making of Spore), a także dokument, nakręcony przez National Geographic Channel, pt. How to Build a Better Being . Oprócz tego, w pudełku znajdziemy dwie książki – pierwsza, w twardej oprawie, to zbiór atrów i grafik The Art of Spore; druga to stustronicowy poradnik - Galactic Handbook. Całość wieńczy plakat z gry.

Galaktyczna edycja gry Spore nadciąga - ilustracja #1

Galactic Edition pojawił się już w przedpremierowej ofercie sprzedaży sklepu Gamestop i kosztuje $79.99. Udało nam sie ustalić, że edycja ta dostępna będzie również w naszym kraju. Cena jeszcze nie jest znana.

Oficjalna, europejska data premiery gry ustalona jest na 5 września. Dotychczas w sprzedaży ukazał się edytor stworków występujących w Spore i jest dostępny w ofercie Electronic Arts Polska za 19,90 PLN.