Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 maja 2008

Ludo ergo sum - Gracz, czyli kto?

Louvette, 31 maja 2008, 20:30

Większość z nas, być może do końca nie zdając sobie z tego sprawy, nosi w sobie stereotypowy obraz "prawdziwego" gracza.

Zostań Kubicą z Codemasters - Formula 1 również dla nowicjuszy

Elrond, 31 maja 2008, 16:59

Jak wiadomo, licencja na stworzenie gier związanych z wyścigami Formuły 1 dostała się w ręce Codemasters. Wiadomo również, że Mistrzowie Kodu jakie takie doświadczenie na polu "ścigałek" samochodowych posiadają (ok, żart taki - serie Race Driver, IndyCar Series czy Colin McRae Rally mówią same za siebie), tak więc całkiem spokojnie możemy oczekiwać na grę ze znakiem F1.

Variety Map Pack dla PeCetowej wersji Call of Duty 4 już niedługo

Elrond, 31 maja 2008, 15:59

Przedstawiciele firmy Infinity Ward poinformowali, iż znany w Xboxa 360 (i kosztujący posiadaczy konsoli Microsoft 800 punktów) Variety Map Pack, PeCetowi gracze otrzymają całkowicie za darmo. Za inicjatywą tą stoi firma NVIDIA (nie ma to jak dobra promocja), która dodatkowo obiecuje kilka niespodzianek po wydaniu wspomnianego pakietu map.

Chcesz wyglądać jak Marcus Fenix?
Chcesz wyglądać jak Marcus Fenix?

Elrond, 31 maja 2008, 15:22

Oczywiście nie mówimy tu o operacji plastycznej upodabniającej nas do głównego bohatera Gears of War. Mamy na myśli bardziej przyziemną, a raczej "przycielistą" rzecz, a mianowicie zbroję. I hełm. I broń.

Valve - pudełkowe wersje gier odchodzą do historii?

Elrond, 31 maja 2008, 12:52

W wywiadzie udzielonym m.in. redaktorom serwisu Eurogamer.net, prezes Valve, Gabe Newell, przedstawił swoje przemyślenia na temat przyszłości rynku gier na PeCety oraz usługi Steam. Jedną z ciekawszych rzeczy, które usłyszano od Newella jest fakt, iż w niedługim czasie Valve będzie zarabiać więcej pieniędzy na cyfrowej dystrybucji swoich produktów niż na sprzedaży ich pudełkowych wersji.

Screen promujący Fallout 3 wizją ... Al-Kaidy?!
Screen promujący Fallout 3 wizją ... Al-Kaidy?!

Elrond, 31 maja 2008, 12:32

Niestety moi drodzy, powyższa kwestia wcale nie powstała w mojej głowie, a ... redaktorów raczej poważnego dziennika, jakim jest Daily Mail. Pamiętacie zapewne pierwsze grafiki koncepcyjne, zaprezentowane przez twórców nowego Fallouta? W tym tę, przedstawiającą ruiny Waszyngtonu? To właśnie ten niewinny obrazek wprawił Daily Mail w apokaliptyczny nastrój wizjonerski.

PeCety dostaną swoje Wiiloty ?
PeCety dostaną swoje Wiiloty ?

Elrond, 31 maja 2008, 11:54

Z pewnością jednym z magnesów przyciągających graczy do konsoli Nintendo, Wii, jest jej dość oryginalny kontroler - a raczej ich para - Wiilot oraz Nunchuck, które stanowią dość udany tandem, dodający smaczków zabawie z Wii. Dlaczego by więc podobnego pomysłu nie zaimplementować chociażby w PeCetach?