Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2008

Znamy datę premiery Sama & Maxa w wersji na Nintendo Wii
Znamy datę premiery Sama & Maxa w wersji na Nintendo Wii

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 18:02

Firma wydawnicza Dreamcatcher Interactive ujawniła przybliżoną datę premiery pierwszego sezonu przygód policji ochotniczej, czyli doskonale znanego z pecetów duetu detektywów - Sama i Maxa. Tym razem jednak w wersji na konsolę Nintendo Wii.

Resident Evil 5 najpóźniej w marcu przyszłego roku
Resident Evil 5 najpóźniej w marcu przyszłego roku

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 14:37

W marcu tego roku minęło dwanaście lat od czasu, kiedy pierwsza część Resident Evil wylądowała w czytnikach japońskich konsol. Przez ten czas seria zdążyła zaliczyć kilka wzlotów i upadków, jednakże jedno jest pewne: Resident Evil 5 jest w chwili obecnej jednym z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów. Kiedy zatem możemy spodziewać się jego premiery?

id Software odchodzi z ESA

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 13:59

Entertainment Software Association (ESA), amerykańska organizacja zrzeszająca producentów gier komputerowych, nie notuje ostatnio najlepszej passy. Z udziału w tegorocznych targach E3 zrezygnował koncern Activision. Chwilę później o rezygnacji z członkostwa poinformował LucasArts. To niestety nie koniec złych wiadomości.

Ninja Gaiden II znacznie lepszy od Devil May Cry 4?
Ninja Gaiden II znacznie lepszy od Devil May Cry 4?

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 13:35

Ninja Gaiden II ma być grą o wiele lepszą niż Devil May Cry 4 – a przynajmniej tak twierdzi sam Tomonobu Itagaki odpowiedzialny za znaną pozycję z Xboxa. Itagaki, w wywiadzie dla magazynu OXM, pokusił się o kilka luźnych uwag odnośnie konkurencyjnego slashera od Capcom.

Powstała idealna technologia anty-piracka?
Powstała idealna technologia anty-piracka?

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 12:35

W czwartek, na specjalnej konferencji poświęconej zabezpieczeniom, Nolan Bushnell – założyciel firmy Atari – z dumą ogłosił, że znalazł magiczną technologię, która pozwoli zapomnieć o czymś takim, jak „piractwo”. Czyżby wreszcie odkryto idealną obronę przed kradzieżami software’u?

Premiera Left 4 Dead w listopadzie
Premiera Left 4 Dead w listopadzie

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 12:10

Dzięki specjalnemu wywiadowi dla serwisu Shacknews, możemy już poznać przybliżoną datę premiery gry akcji Left 4 Dead. Doug Lombardi z Valve zapewnia, że gra pojawi się w sklepach na PC oraz na Xboxa 360 w listopadzie bieżącego roku.