Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2008

Znamy datę premiery Sama & Maxa w wersji na Nintendo Wii

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 18:02

Firma wydawnicza Dreamcatcher Interactive ujawniła przybliżoną datę premiery pierwszego sezonu przygód policji ochotniczej, czyli doskonale znanego z pecetów duetu detektywów - Sama i Maxa. Tym razem jednak w wersji na konsolę Nintendo Wii.

Resident Evil 5 najpóźniej w marcu przyszłego roku

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 14:37

W marcu tego roku minęło dwanaście lat od czasu, kiedy pierwsza część Resident Evil wylądowała w czytnikach japońskich konsol. Przez ten czas seria zdążyła zaliczyć kilka wzlotów i upadków, jednakże jedno jest pewne: Resident Evil 5 jest w chwili obecnej jednym z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów. Kiedy zatem możemy spodziewać się jego premiery?

id Software odchodzi z ESA

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 13:59

Entertainment Software Association (ESA), amerykańska organizacja zrzeszająca producentów gier komputerowych, nie notuje ostatnio najlepszej passy. Z udziału w tegorocznych targach E3 zrezygnował koncern Activision. Chwilę później o rezygnacji z członkostwa poinformował LucasArts. To niestety nie koniec złych wiadomości.

Ninja Gaiden II znacznie lepszy od Devil May Cry 4?

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 13:35

Ninja Gaiden II ma być grą o wiele lepszą niż Devil May Cry 4 – a przynajmniej tak twierdzi sam Tomonobu Itagaki odpowiedzialny za znaną pozycję z Xboxa. Itagaki, w wywiadzie dla magazynu OXM, pokusił się o kilka luźnych uwag odnośnie konkurencyjnego slashera od Capcom.

Powstała idealna technologia anty-piracka?

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 12:35

W czwartek, na specjalnej konferencji poświęconej zabezpieczeniom, Nolan Bushnell – założyciel firmy Atari – z dumą ogłosił, że znalazł magiczną technologię, która pozwoli zapomnieć o czymś takim, jak „piractwo”. Czyżby wreszcie odkryto idealną obronę przed kradzieżami software’u?

Premiera Left 4 Dead w listopadzie

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 12:10

Dzięki specjalnemu wywiadowi dla serwisu Shacknews, możemy już poznać przybliżoną datę premiery gry akcji Left 4 Dead. Doug Lombardi z Valve zapewnia, że gra pojawi się w sklepach na PC oraz na Xboxa 360 w listopadzie bieżącego roku.