Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 maja 2008

Kolejne pogłoski na temat Diablo 3
Kolejne pogłoski na temat Diablo 3

vampire, 22 maja 2008, 15:28

Niedawno na fanowskiej stronie BlizzPlanet pojawiły się pogłoski jakoby firma Blizzard Entertainment już za miesiąc miała podać oficjalną zapowiedź trzeciej części najsłynniejszego hack’n’slasha - Diablo. Ich źródłem była zamieszczona w lipcowym numerze magazynu PC Gamer informacja, iż sierpniowe wydanie będzie pełne exclusive'ów, a wśród nich znajdzie się materiał o tajemniczym projekcie.

Pac-Man i Castlevania trafią na duży ekran
Pac-Man i Castlevania trafią na duży ekran

Przemysław Zamęcki, 22 maja 2008, 15:15

Jak donosi serwis Variety, Crystal Sky Pictures za kwotę dwustu milionów dolarów nabyło prawa do nakręcenia pięciu filmów, z których aż dwa będą tematyką zahaczały o nasze podwórko.

Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia
Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia

vampire, 22 maja 2008, 14:18

W końcu w Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne screenshoty z najnowszej odsłony Prince of Persia w wersji dla X360. Jak widać twórcy – studio Ubisoft Montreal - rzeczywiście starają się uczynić ją znacznie bardziej baśniową niż miało to miejsce w przypadku poprzednich części.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (12 - 18 maja)

Przemysław Zamęcki, 22 maja 2008, 12:23

Jak co tydzień, przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 12 a 18 maja. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (22/05/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (22/05/08)

Major Doktor Upiorna, 22 maja 2008, 11:14

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Assassin's Creed, Sam & Max: Sezon 1 lub The Club.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 maja 2008)

Przemysław Zamęcki, 22 maja 2008, 09:59

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie” znajdziecie kilka słów o japońskich erpegach, nowe kolory DS-ów, golfowe szaleństwo, nowy album muzyczny do Rock Band, milion GRIDów, i przyszłotygodniową ofertę Steama. Zapraszamy do lektury.

Guitar Hero World Tour oficjalnie w produkcji
Guitar Hero World Tour oficjalnie w produkcji

Vercetti, 22 maja 2008, 09:00

Spekulacje dobiegły końca - koncern Activision wraz z firmą RedOctane zaanonsował oficjalnie czwartą odsłonę gry Guitar Hero. Muzyczna odpowiedź na popularnego Rock Banda będzie nosić podtytuł World Tour i jeszcze tej jesieni trafi do posiadaczy konsol X360, PS3, Wii oraz PS2 – donoszą zachodnie źródła.