Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 maja 2008

Współpraca THQ i Nickelodeon układa się znakomicie

aRusher, 5 maja 2008, 16:15

Gry stworzone przez koncern THQ przy współpracy z niezwykle popularnym kanałem dla dzieci – Nickelodeon – sprzedały się dotychczas w 50 milionach sztuk na całym świecie, przynosząc łączny zysk rzędu miliarda dolarów. Nic więc dziwnego, że THQ oficjalnie zapowiedziało dziś nowe tytuły z postaciami z kreskówek i programów wymienionego kanału.

Nowa strategia o II Wojnie Światowej trafiła do tłoczni. Demo już do pobrania od nas!
Nowa strategia o II Wojnie Światowej trafiła do tłoczni. Demo już do pobrania od nas!

Brenda, 5 maja 2008, 15:44

Strategic Command 2: Patton Drives East wszedł w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że płyta ze skończonym programem została już wysłana do tłoczni.

Boogie Superstar - sequel Boogie?
Boogie Superstar - sequel Boogie?

vampire, 5 maja 2008, 13:23

W sklepie EB Games pojawiła się przedsprzedaż nowej gry dla konsoli Wii, noszącej znajomo brzmiący tytuł Boogie Superstar. Możemy więc wywnioskować, iż będzie to sequel wypuszczonej w sierpniu ubiegłego roku Boogie. Wydawcą i developerem, podobnie jak tamtej gry, jest koncern Electronic Arts co dodatkowo może wskazywać, że nie jest to tylko przypadkowa zbieżność tytułów.

65 tysięcy chętnych do beta-testów Stargate Worlds
65 tysięcy chętnych do beta-testów Stargate Worlds

vampire, 5 maja 2008, 12:45

30 kwietnia firma Cheyenne Mountain Entertainment ogłosiła zapisy do zamkniętych beta-testów swego nowego MMORPG osadzonego w uniwersum Stargate. Jak widać fanów Gwiezdnych Wrót nie brakuje gdyż już pierwszego dnia zgłosiło się aż 65 tysięcy chętnych.

Demo Race Driver: GRID nadjeżdża
Demo Race Driver: GRID nadjeżdża

Brenda, 5 maja 2008, 12:05

Na oficjalnej stronie Race Driver: GRID, pojawiła się informacja, że w tym tygodniu zostaniemy uraczeni wersją demonstracyjną tej gry. Będzie ona dostępna dla posiadaczy PC, PS3 i X360.

Rock Band i nowy album Disturbed
Rock Band i nowy album Disturbed

Virion, 5 maja 2008, 12:00

Zastanawialiście się kiedyś jak będąc muzykiem moglibyście sprzedać więcej swoich płytek? Zespół Disturbed (pewnie nie sam) wpadł na genialny pomysł marketingowy

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2008)

Jiker, 5 maja 2008, 11:44

Statystyki GTA IV, zapowiedziano dodatek do Rocketmen: Axis of Evil, Earthbound zmierza na Virtual Console, chiński rynek gier sieciowych rośnie w siłę, We Ski w fazie gold, ujawniono nieoficjalny tytuł MotorStorm 2 – zapraszamy do pierwszych tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Czy posiadacze Xboksów oglądać jednak będą filmy na płytach Blu-ray?

Von Zay, 5 maja 2008, 11:32

Serwis DigiTimes, w oparciu o chińskojęzyczną gazetę Economic Daily News, podaje, że Microsoft przygotowuje się do produkcji czytników Blu-ray dla swojej najnowszej konsoli – Xboksa 360.

Black Sigil: Blade of the Exiled wciąż w produkcji
Black Sigil: Blade of the Exiled wciąż w produkcji

vampire, 5 maja 2008, 11:15

Na oficjalnej stronie wydawcy - Graffiti Entertainment pojawił się nowy trailer oldschoolowego jRPG mającego ukazać się w drugim kwartale bieżącego roku - Black Sigil: Blade of the Exiled. Wcześniej gra znana była pod tytułem Project: Exile i była przygotowywana z myślą o Game Boy Advance.

Czy Valve zrobi grę dla dzieci na Wii lub MMOcRPG-a?
Czy Valve zrobi grę dla dzieci na Wii lub MMOcRPG-a?

Brenda, 5 maja 2008, 10:44

Valve - studio, które zasłynęło głównie za sprawą gier FPS, w tym serii Half-Life, chciałoby się zajmować produkcjami dla dzieci na Wii. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi dyrektora marketingu tej firmy.