Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 maja 2008

DirectX 10.1 nie dla Assassin's Creeda, czyli wielka zagadka Ubisoftu

Virion, 11 maja 2008, 20:21

Jak wiemy od kilkunastu dni, firma Ubisoft zdecydowała się na wycofanie ze swojego najnowszego produktu Assassin's Creed funkcji jakie wprowadzał DirectX w wersji 10.1. Czy ma to jednak tak naprawdę związek ze skargami graczy posiadającymi karty nVidii?

Microsoft rozpoczyna produkcję chipsetów graficznych do Xboksa 360 w technologii 65nm

Przemysław Zamęcki, 11 maja 2008, 19:26

Jak donosi serwis Taiwan Economic News, w kwietniu Microsoft rozpoczął w tamtejszych fabrykach produkcję chipsetów graficznych i północnych mostków do Xboksa 360 wykonywanych w technologii 65nm. Komponenty te trafią do mającej pojawić się w sierpniu na rynku nowej wersji płyty głównej konsoli oznaczonej kodową nazwą Jasper.

Kolejna mini gra promująca pierwszy dodatek do LotRO: Shadow of Angmar

Przemysław Zamęcki, 11 maja 2008, 18:17

Niecałe dwa miesiące temu, przy okazji informacji o pierwszym dodatku do gry MMO The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar, donosiliśmy, że firma Turbine Entertainment wkrótce zamierza udostępnić na oficjalnej stronie unlockthemoria.com mini gra zatytułowana King Under the Mountain. Okazuje się, że to jednak nie koniec atrakcji.

Możemy już obejrzeć gameplay z Gears of War 2
Możemy już obejrzeć gameplay z Gears of War 2

vampire, 11 maja 2008, 14:33

Pojawił się w końcu wyczekiwany przez fanów gameplay z nadchodzącej produkcji studia Epic Games - Gears of War 2. Możemy w nim ujrzeć dwuminutowy fragment epickiego starcia z drugiego poziomu gry, w którym Locust atakuje konwój COG. Jak widać akcja przypomina tę znaną pierwszej części, a więc jest szybko i dynamicznie. Oczywiście możemy w nim zobaczyć kilka zapowiadanych przez twórców nowości.

Pierwsze screenshoty z Gothic 4
Pierwsze screenshoty z Gothic 4

vampire, 11 maja 2008, 14:33

Nareszcie możemy obejrzeć pierwsze screenshoty z kolejnej, czwartej już odsłony Gothica, opatrzonej podtytułem Arcania. O ile już część trzecia prezentuje się nad wyraz okazale, stanowiąc przy okazji niemałe wyzwanie nawet dla mocnego sprzętu, tak czwarta wydaje się być jeszcze okazalsza.