Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 maja 2008

Sam & Max: Season 2 w ofercie Steam

Elrond, 18 maja 2008, 15:49

Oferta platformy Steam wzbogaciła się właśnie o drugi sezon przygodówki autorstwa Telltale Games, Sam & Max: Season 2. Wprowadzenie wspomnianej pozycji do katalogu, wiąże się również z promocjami na obecne już w nim przygody Sama i Maxa.

Ładniejszy World of Warcraft

Przemysław Zamęcki, 18 maja 2008, 15:07

Jaka gra należy do najpopularniejszych na zachodniej półkuli? To proste, World of Warcraft. Ale czy wydane w 2004 roku MMO nie zestarzało się nazbyt wizualnie? Owszem, Blizzard trzyma jednak rękę na pulsie.

Nie będzie dema Left 4 Dead przed premierą

Elrond, 18 maja 2008, 14:52

Wszyscy, którzy liczyli na zasmakowanie rozgrywki w Left 4 Dead jeszcze przed premierą gry, mogą poczuć się zawiedzeni. Poinformowano bowiem, iż jej demo nie ukaże się przed debiutem rynkowym, a słowa te pochodzą bezpośrednio od przedstawicieli Valve, wydawcy Left 4 Dead.

Elektronicy jednak nie przejmą Take-Two?

Elrond, 18 maja 2008, 14:13

Jeszcze tydzień temu wydawało się, iż Electronic Arts jest na dobrej drodze do wchłonięcia w swoje struktury firmy Take-Two (m.in. seria GTA czy Bioshock). Wygląda jednak na to, iż Elektronicy i tym razem muszą obejść się smakiem.

Zapisy na beta testy Battlefield Heroes

Przemysław Zamęcki, 18 maja 2008, 08:47

Seria Battlefield od wielu lat cieszy się wśród graczy niesłabnącą popularnością, w związku z czym nie powinno dziwić zainteresowanie, jakie przejawiają oni wokół najnowszej propozycji ekipy DICE w wersji dla komputerów PC – Battlefield Heroes.

Nowy Prince of Persia jednak nadal bez podtytułu

Przemysław Zamęcki, 18 maja 2008, 07:09

Brak jasnej i sprecyzowanej nazwy rodzi plotki i domysły. Nowy, powstający właśnie w trzewiach Ubisoftu Prince of Persia zdążył już zostać ochrzczony podtytułem Ghost of the Past, Prodigy czy też ostatnio przez magazyn Game Informer - Heir Apparent. Jak się okazuje, całkowicie mylnie.