Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 maja 2008

PlayStation Day - wieści z konferencji prasowej firmy SCEE

Jiker, 6 maja 2008, 21:30

Konferencja prasowa zorganizowana przez firmę Sony Computer Entertainment Europe w Londynie, dobiegła szczęśliwego końca. Producent konsol marki PlayStation ujawnił w jej trakcie kilka istotnych, z punktu widzenia Europejczyka, informacji. Najważniejsze z nich chcielibyśmy Wam zaprezentować w czytanej właśnie przez Was relacji.

Poradnik: Fantasy Wars

Redakcja GRYOnline.pl, 6 maja 2008, 18:55

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Fantasy Wars. W niniejszym tekście skupiłem się przede wszystkim na opisie poszczególnych misji. Znajdziesz tu szczegółowe mapy z najważniejszymi miejscami oraz rozmieszczeniem wojsk przeciwnika. W każdej misji podany jest sposób rozwiązania zarówno zadań głównych jak i dodatkowych."

Konferencja SCE Polska w ramach PlayStation Day - najciekawsze informacje

Jiker, 6 maja 2008, 16:10

Tegoroczny, londyński PlayStation Day można uznać za rozpoczęty. Co prawda na główne danie imprezy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednakże w międzyczasie nasz wysłannik pozyskał kilka istotnych informacji przedstawionych w trakcie krótkiej, aczkolwiek całkiem bogatej konferencji polskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Została ona przeprowadzona z myślą o krajowych dziennikarzach.

Codemasters chce wydać swoje własne MMO

vampire, 6 maja 2008, 13:55

Jak pisaliśmy już wcześniej, wydawca Codemasters chce przenieść ze swojej oferty dwa tytuły MMO także na konsole. Okazuje się jednak, iż zamiary tejże firmy są znacznie bardziej ambitne - w planach ma wydanie również własnych gier, a nie jak do tej pory jedynie dzieł innych developerów.

Reklamy GTA IV dyskryminowane
Reklamy GTA IV dyskryminowane

Virion, 6 maja 2008, 13:21

Kontrowersje wokół GTA IV nie cichną. W Chicago przedsiębiorstwo transportowe zdecydowało się na usunięcie reklam GTA IV z budynków i autobusów. Take-Two jest oburzone tym faktem.

Black Moon Chronicles: Winds of War znowu żyje!
Black Moon Chronicles: Winds of War znowu żyje!

aRusher, 6 maja 2008, 13:05

W roku 2001 bardzo ciekawie zapowiadała się gra MMOcRPG, osadzona w świecie bazującym na serii komiksów Chronicles of the Black Moon. Kłopoty finansowe developera zaowocowały ostatecznie zarzuceniem projektu. Teraz jednak Black Moon Chronicles: Winds of War powraca, ale czy dotrzyma kroku współczesnym grom MMO?

Wii Fit w Amazonie wyprzedane!
Wii Fit w Amazonie wyprzedane!

vampire, 6 maja 2008, 12:12

Wii Fit to naprawdę wielki hit i powód do dumy dla Nintendo. W Japonii gra wraz z platformą rozeszła się w liczbie miliona egzemplarzy w ciągu zaledwie pięciu tygodni od premiery. Na Starym Kontynencie zaś zdobycie tej produkcji graniczyło z cudem, a w niektórych ze sklepów (dla przykładu brytyjski Play.com, czy Game) wykupione zostały wszystkie egzemplarze jeszcze w przed premierą. Okazuje się, że teraz to samo spotka mieszkańców Stanów Zjednoczonych

Wystartowała cyfrowa dystrybucja w wydaniu Blizzarda

Jiker, 6 maja 2008, 12:00

Systemy cyfrowej dystrybucji nieustannie zyskują na popularności. Nie jest więc dla nas zaskoczeniem ostatnia inicjatywa firmy Blizzard Entertainment, która zdecydowała się na otwarcie nowego działu internetowego Blizzard Store, dzięki któremu nabędziemy, a następnie pobierzemy na dysk większość produkcji tego dewelopera.

Więcej rozrywki dla fanów Portalu
Więcej rozrywki dla fanów Portalu

Virion, 6 maja 2008, 11:11

Miłośnicy gry Portal mogą zacierać ręce. Otóż czeka ich dużo dobrej zabawy, a wszystko to za sprawą nowego pakietu map.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 maja 2008)

Jiker, 6 maja 2008, 10:20

Ujawniono kwartalny raport finansowy firmy Midway, przesunięto debiut Vigilante 8: Arcade, opublikowano wersję demonstracyjną The Bourne Conspiracy, poznaliśmy datę europejskiej premiery Naruto: Ultimate Ninja Storm i Hail to the Chimp – zapraszamy Was do lektury „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Pierwsza pudełkowa składanka dla Rock Band już za dwa miesiące
Pierwsza pudełkowa składanka dla Rock Band już za dwa miesiące

vampire, 6 maja 2008, 09:44

Ze względu na brak twardego dysku użytkownicy PS2 i Wii do tej pory nie mieli możliwości zagrania dodatkowych utworów w Rock Band, którymi wciąż raczeni są posiadacze X360 oraz PS3. Sytuacja ta ma ulec zmianie dzięki zapowiedzianej przez firmy MTV Games, Harmonix oraz Electronic Arts premierze Rock Band Track Pack Vol. 1, oczywiście w wersji pudełkowej.

Air Conflicts przenosi się z PC na PSP
Air Conflicts przenosi się z PC na PSP

fsm, 6 maja 2008, 09:23

Budżetowa strzelanina samolotowa, osadzona w realiach II Wojny Światowej wkrótce pojawi się na przenośnej konsolce Sony.

Prototype jednak nie w roku 2008
Prototype jednak nie w roku 2008

vampire, 6 maja 2008, 08:44

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekują wcielenia się w Alexa Mercera, bohatera Prototype. Otóż przyjdzie im jeszcze poczekać przynajmniej do kwietnia 2009. Developerzy argumentują swą decyzję następująco - od początku tytuł ten był traktowany jako rewolucyjny i mający zmienić oblicze gier o otwartym świecie, więc aby sprostać tym wymaganiom potrzebują oni po prostu więcej czasu.