Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2008, 09:23

Air Conflicts przenosi się z PC na PSP

Budżetowa strzelanina samolotowa, osadzona w realiach II Wojny Światowej wkrótce pojawi się na przenośnej konsolce Sony.

Budżetowa strzelanina samolotowa, osadzona w realiach II Wojny Światowej wkrótce pojawi się na przenośnej konsolce Sony.

Air Conflicts przenosi się z PC na PSP - ilustracja #1

Czym jest Air Conflicts? To wydana dwa lata temu na PC przez Frogster Interactive prosta gra, która teraz zmierza na PSP. W tym bardzo zręcznościowym symulatorze przez aż 13 kampanii (w sumie ponad 240 misji o różnym charakterze: zestrzel, ochroń, eskortuj, zbombarduj itp.) pilotujemy przeróżne autentyczne maszyny bojowe z tamtych czasów (16 samolotów). Latać można po obydwu stronach barykady (zachodni Alianci i Związek Radziecki oraz III Rzesza), a za osiągnięcia otrzymać można autentyczne medale. Dodatkowo gra w wersji dla PlayStation Portable ma zapewnić multiplayerowe wsparcie dla 8 graczy.

Air Conflicts przenosi się z PC na PSP - ilustracja #2

Prosta grafika 3D i nieskomplikowana zabawa sprawią zapewne, że ta gra znajdzie wielu zwolenników wśród posiadaczy mobilnej konsoli ze stajni Sony. Kiedy? Jeszcze nie wiadomo. Póki co o wersji PC piszemy w naszej Encyklopedii.

Air Conflicts przenosi się z PC na PSP - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Air Conflicts

Air Conflicts