Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2008

Poradnik: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Redakcja GRYOnline.pl, 8 maja 2008, 20:44

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do drugiej części serii Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas. Tekst ten w głównej mierze składa się ze szczegółowego opisu przejścia wszystkich siedmiu rozdziałów gry, przypadających na kampanię dla pojedynczego gracza."

Piwo i orzeszki – Pożycz dychę
Piwo i orzeszki – Pożycz dychę

Fulko de Lorche, 8 maja 2008, 18:00

Salony gier wideo wyparowały z polskich miast i miasteczek. Dawniej w byle wiosce stała buda z fliperami, teraz miejsc, gdzie można sobie pograć, jest niewiele. Dlaczego?

Publiczne beta-testy Battlefield: Heroes przesunięte
Publiczne beta-testy Battlefield: Heroes przesunięte

Von Zay, 8 maja 2008, 15:19

Zapowiedziane na początek maja publiczne beta-testy Battlefield: Heroes przesunięte zostają na czas bliżej nieokreślony.

Blackstar jednak powstanie
Blackstar jednak powstanie

vampire, 8 maja 2008, 14:40

Jak wiadomo firma NCsoft (twórca między innymi Lineage i Guild Wars) zrezygnowała z wydania kosmicznej gry MMO - Blackstar. Było to o tyle dziwne posunięcie, iż prace nad nią były już daleko posunięte. Na szczęście jej twórcy, studio Spacetime Studios złożone w dużej mierze z osób pracujących swego czasu nad takimi tytułami jak Wing Commander, Privateer czy Star Wars Galaxies, nie zamierzali się poddać. Wczoraj wykupili prawa od NCsoftu do gry.

Mass Effect także na polskim EA Store

Von Zay, 8 maja 2008, 14:34

Za sprawą polskiego EA Store pojawia się jeszcze jedna opcja zakupu Mass Effect - składać bowiem już można zamówienia przedpremierowe na pecetową wersję gry dostępną drogą cyfrowej dystrybucji.

Można już pobierać konsolowe demo Race Driver: GRID oraz wygrać BMW

Von Zay, 8 maja 2008, 13:52

Użytkownicy usług Xbox Live oraz PlayStation Network mogą już zapoznać się z demonstracyjną wersją najnowszej gry wyścigowej od Codemasters – Race Driver: GRID. Dodatkowo – firma organizuje związany z nim konkurs z wyjątkowo atrakcyjną nagrodą.

Fight Night Round 4 zapowiedziane
Fight Night Round 4 zapowiedziane

vampire, 8 maja 2008, 13:24

Wszyscy, którzy zastanawiali się nad tym jak wyglądałby przebieg pojedynku mistrzów wagi ciężkiej pokroju Mike'a Tysona i Muhammada Ali będą mogli do niej doprowadzić i zobaczyć jej rezultat, dzięki nowej grze bokserskiej Electronic Arts - Fight Night Round 4.

The Lord of the Rings: Conquest kolejnym dziełem Pandemic Studios

Jiker, 8 maja 2008, 12:36

Pandemic Studios, producent popularnego cyklu Star Wars Battlefront, pracuje nad pozycją opartą o uniwersum Władcy Pierścieni. Będzie nią The Lord of the Rings: Conquest – gra akcji, skupiająca się na przedstawianiu potężnych starć pomiędzy armią Saurona a oddziałami dowodzonymi przez najodważniejszych przedstawicieli ludów zamieszkujących tolkienowskie Śródziemie.

Patch do GTA 4 w wersji dla PS3
Patch do GTA 4 w wersji dla PS3

vampire, 8 maja 2008, 12:24

Dobra wiadomość dla posiadaczy PS3 zagrywających się w najnowszą produkcją Rockstar. Otóż mogą oni już teraz pobrać za pośrednictwem PS Network ważący 18MB patch do GTA IV. Zresztą gracze zostaną poproszeni o aktualizację swojej gry zaraz po jej uruchomieniu. Dzięki tej łacie znacznemu usprawnieniu ulegnie rozgrywka online, na którą skarżyli się użytkownicy.

ESWC 2008 - poznaj szczegóły imprezy

Jiker, 8 maja 2008, 11:45

Przedstawiamy Wam dziś szczegóły rozpoczynającej już pojutrze polskiej edycji tegorocznych ESWC 2008 (Electronic Sports World Cup), organizowanej przez twórców Poznań Game Arena, firmę Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (20-26 kwietnia)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (20-26 kwietnia)

vampire, 8 maja 2008, 11:44

Firma NPD opublikowała zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w okresie pomiędzy 20 a 26 kwietnia.

Wiemy kto jest odpowiedzialny za skomponowanie muzyki do Fallouta 3
Wiemy kto jest odpowiedzialny za skomponowanie muzyki do Fallouta 3

Virion, 8 maja 2008, 10:49

Bethesda poinformowała, że twórcą ścieżki dźwiękowej do Fallouta 3 jest znany artysta – Inon Zur

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 maja 2008)

Jiker, 8 maja 2008, 10:00

Amerykańska wersja Nintendo Channel zadebiutowała, udostępniono betę najnowszej łątki do Battlefielda 2142, zapowiedziano darmowy dodatek do Sudden Strike’a 3, GTA IV bije kolejne rekordy, już jutro publikacja nowe filmu z Gears of War 2, THQ zwalnia pracowników – zapraszamy Was do „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Czy powstaje Uncharted: Drake's Fortune – The Movie?

fsm, 8 maja 2008, 09:05

Serwis Joystiq lubi raz na jakiś czas przemycać z Hollywood plotki związane z filmowymi adaptacjami gier. Wszystko wskazuje na to, że tytułowy hit z PS3 doczeka się premiery na srebrnym ekranie.

Wielka Brytania: GTA IV na Xboxa popularniejsze niż na PS3

fsm, 8 maja 2008, 08:53

Brytyjczycy kochają nowe GTA. A statystyka sprzedaży mówi, że póki co zwycięzcą w walce o ich uczucie jest xboxowa wersja gry.

Id Software rozpoczęło pracę nad Doom 4
Id Software rozpoczęło pracę nad Doom 4

vampire, 8 maja 2008, 08:46

Od daty premiery ostatniej Zagłady minęło już ponad trzy i pół roku, teraz nareszcie pojawiła się oficjalna informacja dotycząca rozpoczęcia prac nad czwartą odsłoną tej kultowej serii. Z powodu prowadzenia jednocześnie dwóch projektów id Software poszukuje nowych pracowników między innymi na takich stanowiskach jak główny projektant, programista gry, animator.