Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 maja 2008

Znamy polską listę piosenek do gry SingStar: Wakacyjna Impreza
Znamy polską listę piosenek do gry SingStar: Wakacyjna Impreza

Marcin Łukański, 13 maja 2008, 16:54

SingStar: Wakacyjna Impreza to kolejna część znanej serii gier muzycznych od Sony. Premiera przewidziana jest już na 14 maja, zatem warto zaznajomić się z pełną listą piosenek do polskiej wersji nowej odsłony gry.

Zagraj jako Altair w Metal Gear Solid 4
Zagraj jako Altair w Metal Gear Solid 4

Marcin Łukański, 13 maja 2008, 13:52

Na pewno część osób pamięta żart, jaki zrobiły nam ekipy z Konami oraz Ubisoftu na pierwszego kwietnia. Pojawił się wtedy filmik z Metal Gear Solid 4, w którym mogliśmy zobaczyć Snake’a ubranego w pełny strój zabójcy z gry Assassin’s Creed. Nikt oczywiście nie wziął całej akcji na poważnie – jak się okazuje, niesłusznie.

Ninja Blade oraz Lips – nowe marki od Microsoftu?
Ninja Blade oraz Lips – nowe marki od Microsoftu?

Marcin Łukański, 13 maja 2008, 13:42

Microsoft ma wyraźne problemy z gwałtownym „wyciekiem” informacji przed dzisiejszą konferencją. Najpierw pojawiły się wyczekiwane od miesięcy screeny z Banjo Kazzoie, potem zdjęcia z sequela Viva Pinaty, a teraz możemy zaznajomić się z plotkami dotyczącymi – rzekomo – dwóch nowych gier: Ninja Blade oraz Lips.

Powstaną kolejne gry czerpiące ze świata Fable
Powstaną kolejne gry czerpiące ze świata Fable

Jiker, 13 maja 2008, 12:50

W sieci zaczynają się pojawiać wstępne zestawy informacji, zdobyte przez dziennikarzy w trakcie specjalnego spotkania dla prasy zorganizowanego przez Petera Molyneux oraz zespół Lionhead 7 maja bieżącego roku. Dowiedzieliśmy się w ten sposób o kilku nowych faktach związanych z Fable 2, ale i nie tylko.

Stworzymy własne utwory w Guitar Hero 4?

vampire, 13 maja 2008, 12:24

W poście użytkownika SolidSnakex na forum NoeGAF możemy przeczytać o informacjach zawartych w czerwcowym numerze amerykańskiego magazynu Game Informer. Między innymi podane zostały szczegóły dotyczące Guitar Hero 4. Jedną z nowości ma być możliwość tworzenia własnych utworów, a następnie udostępniania ich innym graczom poprzez GH Tunes.

Firefly Studios wyprodukuje nowe części Twierdzy

Jiker, 13 maja 2008, 12:05

Firefly Studios słynie przede wszystkim z cyklu gier strategicznych pod tytułem Stronghold. W chwili obecnej pracuje jednak nad grą akcji Dungeon Hero, powstającą z myślą o konsoli Xbox 360 oraz o pecetach. Wiemy jednak, że w chwili ukończenia tejże produkcji, powróci do Twierdzy.

WiiWare - europejska lista gier startowych

Jiker, 13 maja 2008, 11:45

Amerykańscy posiadacze Wii już od wczoraj mogą korzystać z dobrodziejstw serwisu WiiWare. Startowa lista gier zawiera jednak tylko sześć pozycji, z których, jak donoszą miłośnicy Nintendo, raptem tylko dwie do czegoś się nadają. Czy podobne głosy pojawią się w związku z publikacją oficjalnego, europejskiego line-upu? Przekonajmy się.

Pierwsza recenzja MGS4 oraz lista utworów soundtracku
Pierwsza recenzja MGS4 oraz lista utworów soundtracku

vampire, 13 maja 2008, 11:30

Na łamach pisma UK Official PlayStation Magazine, poświęconego jak sama nazwa wskazuje wyłącznie konsolom Sony, przeczytać możemy pierwszą recenzję wyczekiwanego exclusiva dla PS3 - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Jej autor, Paul Fitzpatrick wystawił grze maksymalna ocenę – 10 na 10, oczywiście nie szczędził przy tym pochwał pod jej adresem.

Pitfall Harry z nowymi przygodami tylko na Wii
Pitfall Harry z nowymi przygodami tylko na Wii

Jiker, 13 maja 2008, 11:20

Gry z cyklu Pitfall sprzedały się już w ponad 10 milionach egzemplarzy. Nie dziwi więc fakt, że koncern Activision ani myśli rezygnować z eksploatacji tej marki. Świadczy o tym zapowiedź Pitfall: The Big Adventure – produkcji powstającej z myślą o konsoli Nintendo Wii.

Będzie wersja demonstracyjna Star Wars: The Force Unleashed

Jiker, 13 maja 2008, 10:45

Star Wars: The Force Unleashed wzbudza wiele emocji. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że nie było w tym wieku pozycji, która oczekiwana byłaby przez tak wielu fanów Gwiezdnych Wojen. Ich liczba ma szansę wzrosnąć wraz z publikacją wersji demonstracyjnej, której debiut zapowiedział właśnie główny producent edycji na Xbox 360 i PlayStation 3, Cameron Suey.

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (27 kwietnia - 3 maja)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (27 kwietnia - 3 maja)

vampire, 13 maja 2008, 10:28

Firma NPD opublikowała zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w okresie pomiędzy 27 kwietnia a 3 maja.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 maja 2008)

Jiker, 13 maja 2008, 10:00

Assault Heroes 2 w tym tygodniu w ofercie Xbox Live Arcade, Banjo-Kazooie 3 nie jest grą wyścigową, zapowiedziano Ticket to Ride – zapraszamy Was do „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

BlizzCon 2008 zapowiedziany
BlizzCon 2008 zapowiedziany

vampire, 13 maja 2008, 09:23

Blizzard Entertainment zapowiedział tegoroczną edycję BlizzConu, konwentu poświęconego flagowym markom firmy - Warcraft, StarCraft, Diablo. Odbędzie się on 10-11 października w Anaheim Convention Center, czyli ponownie w Anaheim w Kalifornii. W dodatku zgodnie z prośbami fanów zajmie teraz nie dwie, ale trzy hale.

LucasArts nie porzuci graczy PC
LucasArts nie porzuci graczy PC

vampire, 13 maja 2008, 08:23

Cameron Suey, producent najnowszej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen - Star Wars: The Force Unleashed, oświadczył w wywiadzie dla serwisu VideoGamer, że firma LucasArts nie zamyka drzwi przed posiadaczami PC. Sytuacja w jakiej zostali oni teraz postawieni dotyczy tylko tej konkretnej produkcji. Według Suey'a tytuł ten nie ukaże się na PC z powodu zbyt dużej rozbieżności w sprzęcie

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (4 - 10 maja)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (4 - 10 maja)

Przemysław Zamęcki, 13 maja 2008, 06:58

Oto najnowsze notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 4 a 10 maja.