Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2008

EA Sports wprowadza nową markę gier
EA Sports wprowadza nową markę gier

Virion, 7 maja 2008, 15:26

EA Sports postanowiła otworzyć nową markę produktów o nazwie Freestyle. Pierwszym z nich będzie Face Breaker, którego premiera nastąpi we wrześniu tego roku

THQ zrobi gry na podstawie animowanego filmu wytwórni Dreamworks

fsm, 7 maja 2008, 14:58

THQ i Dreamworks Animation SKG podpisały umowę, na podstawie której ta pierwsza firma zdobyła licencje na tworzenie gier bazujących na filmie animowanym Dreamworks, który pojawi się w 2010 roku.

TOP 10 UK - GTA IV podbija Wielką Brytanię... i nie tylko...
TOP 10 UK - GTA IV podbija Wielką Brytanię... i nie tylko...

Brenda, 7 maja 2008, 14:24

Organizacja Chart-Track opublikowała kolejny, ranking najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Tym razem Londyńczycy podsumowali okres premiery GTA IV.

Rozszerzona edycja Wiedźmina ukaże się na przełomie sierpnia i września
Rozszerzona edycja Wiedźmina ukaże się na przełomie sierpnia i września

vampire, 7 maja 2008, 14:23

Znamy już przybliżoną datę premiery rozszerzonej edycji Wiedźmina – przełom sierpnia i września. Została ona oficjalnie potwierdzona przez Macieja Schmacińskiego - product managera w wywiadzie dla serwisu Grrr.pl. Poza tym pojawiła się w nim również informacja, iż prowadzone są prace nad konwersją gry na konsole. Oczywiście wiadomość ta wywołała pewne zamieszanie.

Pierwsze screeny Motorstorm: Pacific Rift
Pierwsze screeny Motorstorm: Pacific Rift

vampire, 7 maja 2008, 13:03

W sieci możemy już podziwiać pierwsze screenshoty z Motorstorm: Pacific Rift, exclusive'a dla PS3. Trzeba przyznać, iż zarówno modele pojazdów jak i krajobrazy robią wrażenie, są jeszcze lepsze niż te, które mogliśmy podziwiać w pierwszej odsłonie.

Protöthea dla WiiWare
Protöthea dla WiiWare

vampire, 7 maja 2008, 11:56

Poznaliśmy tytuł kolejnej gry mającej znaleźć się w amerykańskim serwisie WiiWare, będzie to Protöthea. Biorąc pod uwagę, iż Nintendo ma w planach udostępnienie mieszkańcom USA takich tytułów jak Lost Winds, Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life as a King, Star Soldier R czy Dr. Mario wspomniana produkcja na tym tle wypada raczej słabo, w dodatku przyjdzie nam za nią zapłacić 1000 punktów Wii.

Boom Blox Stevena Spielberga debiutuje na światowym rynku
Boom Blox Stevena Spielberga debiutuje na światowym rynku

Jiker, 7 maja 2008, 11:55

Na amerykańskim rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała wczoraj gra o tytule Boom Blox – pierwsza produkcja firmy Electronic Arts powstała w kolaboracji ze słynnym reżyserem, Stevenem Spielbergem. Europejska premiera odbędzie się jutro.

Europejczycy kochają Gran Turismo 5 Prologue

Jiker, 7 maja 2008, 11:00

Gran Turismo 5 Prologue, określane przez wielu mianem niewypału i próby wyłudzenia pieniędzy, radzi sobie doskonale na terenie Europy. Co prawda, pod względem szybkości sprzedaży ustąpiło niedawno GTA IV, jednakże pod względem liczby egzemplarzy nabytych przez posiadaczy PS3 ciągle utrzymuje się na miejscu pierwszym (choć pewnie niedługo ulegnie to zmianie).

Zabezpieczenia antypirackie Mass Effect i Spore
Zabezpieczenia antypirackie Mass Effect i Spore

vampire, 7 maja 2008, 10:28

Derek French, producent z firmy Bioware (twórcy takich hitów jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights czy Star Wars: Knights of the Old Republic) potwierdził, iż komputerowa wersja epickiego cRPG - Mass Effect będzie wymagać aktywacji on-line. W dodatku nie ma to być czynność jednorazowa, lecz odbywać się będzie cyklicznie co dziesięć dni.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2008)

Jiker, 7 maja 2008, 10:00

Poznaliśmy roczny raport finansowy THQ, opublikowano wersję demonstracyjną Haze, zapowiedziano Zoo Hospital na Wii, ujawniono oficjalny tytuł nowej odsłony Forbidden Siren – zapraszamy Was do środowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Kolejne firmy nie wezmą udziału w tegorocznych E3
Kolejne firmy nie wezmą udziału w tegorocznych E3

vampire, 7 maja 2008, 09:28

Po tym jak Activision Blizzard postanowił nie pojawić się na tegorocznych targach E3 do listy nieobecnych dopisać możemy kolejne ważne dla branży firmy. Na pewno nie ujrzymy na nich NCsoftu (twórcy Guild Wars i Lineage), Foundation 9 (Virtua Tennis 3 dla X360, Outrun 2006: Coast to Coast) oraz Atlusa (seria Shin Megami Kensei).

Fallout 3 w Europie dzięki firmie Ubisoft

fsm, 7 maja 2008, 09:22

Koncern Ubisoft podał do publicznej wiadomości (informacja prasowa chwilowo dostępna tylko na niemieckiej stronie 4player.de), że zajmie się dystrybucją Fallouta 3 w Europie.

Czy trwają prace nad nową grą z serii X-Com?

fsm, 7 maja 2008, 09:08

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki jakoby odpowiedzialna za wiele wystrzałowych tytułów firma 2K miała w zanadrzu kolejną grę z legendarnej serii.