Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2008

Ludo ergo sum - Zabawy w piaskownicy
Ludo ergo sum - Zabawy w piaskownicy

Louvette, 10 maja 2008, 20:00

Doświadczenie grania w wiele współczesnych produkcji jako żywo przypomina zabawę w piaskownicy właśnie, z tą różnicą oczywiście, że zamiast kilku metrów kwadratowych wypełnionych mineralnymi ziarnami, do dyspozycji otrzymujemy wirtualny, interaktywny świat gry.

EA nie rezygnuje z przejęcia Take-Two

Virion, 10 maja 2008, 15:19

O chęci przejęcia Take-Two przez kalifornijskiego giganta (Electronic Arts) informowaliśmy już kilka razy. Jak dotąd zabiegi te spełzły na niczym. Pomimo tego, EA przygotowuje się do kolejnego uderzenia.

Nowe zdjęcia z planu filmowego Maxa Payne'a i data premiery filmu
Nowe zdjęcia z planu filmowego Maxa Payne'a i data premiery filmu

Virion, 10 maja 2008, 14:39

Ostatnio w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć z planu filmowego Maxa Payne`a. Niestety to tylko trzy fotografie

GTA IV podbija Europę

Virion, 10 maja 2008, 13:55

Nie dość, że Grand Theft Auto IV jest najszybciej sprzedającą się grą wszechczasów, to co rusz dowiadujemy się, że hit Rockstara staje się numerem „1” na listach przebojów w poszczególnych krajach europejskich

Zmiany w systemie zabezpieczeń antypirackich Spore i Mass Effect
Zmiany w systemie zabezpieczeń antypirackich Spore i Mass Effect

vampire, 10 maja 2008, 13:00

Niedawno pisaliśmy o pomyśle Bioware i EA na zabezpieczenia antypirackie w Spore oraz Mass Effect, który oczywiście spotkał się z ogromnym niezadowoleniem graczy. Jak poinformował Jay Wataniuk, przedstawiciel Bioware na oficjalnym forum gry, nowy system zabezpieczeń będzie mniej kłopotliwy dla użytkowników, niż zapowiadano.

Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC
Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC

vampire, 10 maja 2008, 12:40

Wczoraj pisaliśmy o powstaniu PeCetowej wersji popularnych na konsolach wyścigów Burnout Paradise. Dziś możemy obejrzeć trzy pierwsze screenshoty z niej pochodzące. Zostały wykonane w trybie Dual Monitor w rozdzielczości 1920 x 2400 pikseli i trzeba przyznać, iż naprawdę robią one wrażenie. Przy czym, jak podkreślają twórcy - Criterion Studios nie zostały w żaden sposób podrasowane.

Nie będzie nowych dodatków do Command & Conquer 3: Tiberium Wars

vampire, 10 maja 2008, 12:19

Zła wiadomość dla wszystkich fanów serii Command & Conquer, którzy mieli nadzieję na ukazanie się drugiego dodatku do trzeciej jej części. Mimo, iż istniały pewne wskazówki mogące sugerować kontynuację Kane’s Wrath, takie jak: wiadomości obcej rasy Skrin pojawiające się na końcu kampanii czy sama nazwa pliku wykonawczego tego add-ona (cnc3ep1.exe), nie dane nam będzie w niego zagrać.