Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2008, 12:40

autor: vampire

Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC

Wczoraj pisaliśmy o powstaniu PeCetowej wersji popularnych na konsolach wyścigów Burnout Paradise. Dziś możemy obejrzeć trzy pierwsze screenshoty z niej pochodzące. Zostały wykonane w trybie Dual Monitor w rozdzielczości 1920 x 2400 pikseli i trzeba przyznać, iż naprawdę robią one wrażenie. Przy czym, jak podkreślają twórcy - Criterion Studios nie zostały w żaden sposób podrasowane.

Wczoraj pisaliśmy o powstaniu PeCetowej wersji popularnych na konsolach wyścigów Burnout Paradise. Dziś możemy obejrzeć trzy pierwsze screenshoty z niej pochodzące. Zostały wykonane w trybie Dual Monitor w rozdzielczości 1920 x 2400 pikseli (w serwisie zamieściliśmy w rozdzielczości 960 x 1200 pikseli) i trzeba przyznać, iż naprawdę robią one wrażenie. Przy czym, jak podkreślają twórcy - Criterion Studios, nie zostały w żaden sposób podrasowane, właśnie takie widoki będziemy mogli uzyskać na własnym, oczywiście mocnym sprzęcie. Co ciekawe, mimo, iż jak sami przyznają, nie maja doświadczenia w projektach dla PC, silnik gry jest bardzo dobrze zoptymalizowany. Udało się ją z powodzeniem uruchomić na dwuletnim laptopie wyposażonym w 2GB RAM-u oraz procesor 1,8GHz. Działała zresztą całkiem płynnie. Wspomnieli również, że Burnout Paradise ma posiadać wsparcie dla kierownic i gamepadów.

Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC - ilustracja #1
Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC - ilustracja #2
Pierwsze screenshoty z Burnout Paradise dla PC - ilustracja #3

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Criterion Studios. Zainteresowani mogą także podzielić się swoją opinią na forum gry, do czego zachęcają twórcy.