Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2008, 13:05

autor: aRusher

Black Moon Chronicles: Winds of War znowu żyje!

W roku 2001 bardzo ciekawie zapowiadała się gra MMOcRPG, osadzona w świecie bazującym na serii komiksów Chronicles of the Black Moon. Kłopoty finansowe developera zaowocowały ostatecznie zarzuceniem projektu. Teraz jednak Black Moon Chronicles: Winds of War powraca, ale czy dotrzyma kroku współczesnym grom MMO?

W roku 2001 bardzo ciekawie zapowiadała się gra MMOcRPG, osadzona w świecie bazującym na serii komiksów Chronicles of the Black Moon. Niestety po przesunięciu daty premiery o kilka miesięcy, pojawiła się wiadomość o zakończeniu otwartych i rozpoczęciu zamkniętych beta-testów (zazwyczaj jest na odwrót). Wskazywało to na dużą ilość błędów w grze, a późniejsze kłopoty finansowe developera zaowocowały zarzuceniem projektu. Teraz jednak Black Moon Chronicles: Winds of War powraca, ale czy dotrzyma kroku współczesnym grom MMO?

Black Moon Chronicles: Winds of War znowu żyje! - ilustracja #1

Od pierwotnej daty premiery minęło już 6 lat, więc można by mieć co do tego wątpliwości. Osoby mimo wszystko wierzące w powodzenie tego projektu powinny czym prędzej odwiedzić reaktywowaną właśnie oficjalną stronę internetową, na której już można się zarejestrować. Beta-testy BMC: WoW trwają!

Warto przypomnieć, że Black Moon Chronicles: Winds of War to gra, w której można przystąpić do jednej czterech frakcji, a łącznie wybiera się spośród 12 klas postaci. Atut gry stanowi także rozbudowany system walki i magii oraz komiksowa oprawa graficzna.