Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2008, 14:33

autor: vampire

Pierwsze screenshoty z Gothic 4

Nareszcie możemy obejrzeć pierwsze screenshoty z kolejnej, czwartej już odsłony Gothica, opatrzonej podtytułem Arcania. O ile już część trzecia prezentuje się nad wyraz okazale, stanowiąc przy okazji niemałe wyzwanie nawet dla mocnego sprzętu, tak czwarta wydaje się być jeszcze okazalsza.

Nareszcie możemy obejrzeć pierwsze screenshoty z kolejnej, czwartej już odsłony Gothica, opatrzonej podtytułem Arcania. O ile już część trzecia prezentuje się nad wyraz okazale, stanowiąc przy okazji niemałe wyzwanie nawet dla mocnego sprzętu, tak czwarta wydaje się być jeszcze okazalsza. Zastanawiające jest więc jakie tym razem będą wymagania sprzętowe, skoro gra powstaje równolegle na PC oraz konsole X360 i PS3. Co prawda różnorodność screenów nie jest imponująca - możemy zobaczyć kilka modeli oręża, oraz fragment lasu - jednak wyglądają one naprawdę świetnie, co zresztą widać poniżej:

Pierwsze screenshoty z Gothic 4 - ilustracja #1
Pierwsze screenshoty z Gothic 4 - ilustracja #2
Pierwsze screenshoty z Gothic 4 - ilustracja #3
Pierwsze screenshoty z Gothic 4 - ilustracja #4

Data premiery najnowszego Gothica nie jest jeszcze znana, wiadomo tylko, że przyjdzie nam na niego trochę poczekać, gdyż gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji. Warto też przypomnieć, iż tym razem nie jest ona tworzona, jak poprzednie części, przez studio Piranha Bytes lecz Spellbound Studios. Póki, co fani tego RPG mogą szykować się na mający ukazać się w czwartym kwartale bieżącego roku oficjalny dodatek do trójki - Forsaken Gods.

Więcej screenów możemy obejrzeć na tej stronie.