Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2008, 18:17

Kolejna mini gra promująca pierwszy dodatek do LotRO: Shadow of Angmar

Niecałe dwa miesiące temu, przy okazji informacji o pierwszym dodatku do gry MMO The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar, donosiliśmy, że firma Turbine Entertainment wkrótce zamierza udostępnić na oficjalnej stronie unlockthemoria.com mini gra zatytułowana King Under the Mountain. Okazuje się, że to jednak nie koniec atrakcji.

Niecałe dwa miesiące temu, przy okazji informacji o pierwszym dodatku do gry MMO The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar, donosiliśmy, że firma Turbine Entertainment wkrótce zamierza udostępnić na oficjalnej stronie unlockthemoria.com mini grę zatytułowaną King Under the Mountain. Okazuje się, że to jednak nie koniec atrakcji.

W serwisie pojawił się właśnie kolejny programik. Nosi on nazwę Swing & Toss i w dużym skrócie jest „symulatorem” rzutu toporem do celu. Jednakże utrudnieniem jest fakt, że rzucająca postać znajduje się pod wpływem środków wyskokowych. Nie ma to jak wypicie kilku porządnych kufelków piwa w doborowym towarzystwie przyjaciół.

Przed wzięciem udziału w zabawie możemy się zarejestrować. Dzięki temu, odblokujemy specjalne filmiki i obrazki, a także przedmioty, które następnie trafią do plecaka prowadzonej przez nas w dodatku Mines of Moria postaci. Oczywiście o ile jesteśmy subskrybentami gry i fascynuje nas wykreowany przez Tolkiena świat.