Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2008, 14:33

autor: vampire

Możemy już obejrzeć gameplay z Gears of War 2

Pojawił się w końcu wyczekiwany przez fanów gameplay z nadchodzącej produkcji studia Epic Games - Gears of War 2. Możemy w nim ujrzeć dwuminutowy fragment epickiego starcia z drugiego poziomu gry, w którym Locust atakuje konwój COG. Jak widać akcja przypomina tę znaną pierwszej części, a więc jest szybko i dynamicznie. Oczywiście możemy w nim zobaczyć kilka zapowiadanych przez twórców nowości.

Pojawił się w końcu wyczekiwany przez fanów gameplay z nadchodzącej produkcji studia Epic Games - Gears of War 2. Możemy w nim ujrzeć dwuminutowy fragment epickiego starcia z drugiego poziomu gry, w którym Locust atakuje konwój COG. Jak widać akcja przypomina tę znaną pierwszej części. Oczywiście możemy w nim zobaczyć kilka zapowiadanych przez twórców nowości. Na pewno najważniejszą jest znacznie większa liczba przeciwników, pojawiająca się jednocześnie na ekranie - teraz walka z Locustami to starcie z prawdziwą plagą. Przy tym gra działa zupełnie płynnie nawet pomimo obecności wokół nie tylko setek wrogów, lecz również pojazdów. Posiadaczy X360 zapewne ucieszy też fakt, iż teraz także oni będą mogli zmierzyć się z wielkimi brumakami, co do tej pory dane było tylko PeCetowym graczom (a dla ścisłości tylko z jednym). Kolejnym nowym elementem jest możliwość użycia pokonanego przeciwnika w charakterze żywej tarczy, a gdy już takowa przestanie być potrzebna wystarczy efektownie skręcić kark ofiary. Zaprezentowano też zapowiadane pojedynki przy użyciu pił oraz nową wersję broni znanej z jedynki - Lancera. Od strony wizualnej możemy zauważyć pewne ulepszenia w stosunku do części poprzedniej, nie jest to może rewolucja, ale z pewnością gra wygląda jeszcze lepiej.

Możemy już obejrzeć gameplay z Gears of War 2 - ilustracja #1

Po tym co możemy zobaczyć w trailerze zapowiada się, iż nowe Gears of War dostarczą jeszcze więcej emocji niż poprzednie, tym bardziej więc szkoda, że Epic nie zdecydowało się na wydanie wersji demo. Pozostaje tylko czekać do premiery gry, czyli aż do listopada.