Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2008, 09:46

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Czy za dwa tygodnie Blizzard zapowie nową grę?

W ostatni weekend bieżącego miesiąca studio Blizzard planuje zorganizować w Paryżu imprezę pod nazwą Worldwide Invitational, na której wybrani maniacy gier spod znaku „Zamieci” będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się w akcji kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, Wrath of the Lich King czy też nabierający coraz większych rumieńców StarCraft II. W kuluarach mówi się jednak, że to nie jedyne pla

W ostatni weekend bieżącego miesiąca studio Blizzard planuje zorganizować w Paryżu imprezę pod nazwą Worldwide Invitational, na której wybrani maniacy gier spod znaku „Zamieci” będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się w akcji kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, Wrath of the Lich King czy też nabierający coraz większych rumieńców StarCraft II. W kuluarach mówi się jednak, że to nie jedyne plany firmy w związku z wydarzeniami, jakie będą dziać się w dniach 28-29 czerwca w stolicy Francji.

Tradycyjnie spekulacje dotyczą prezentacji najbardziej wyczekiwanych produktów Blizzarda, czyli trzeciej odsłony Diablo, o której być może musi milczeć magazyn PC Gamer albo pogrzebanego za życia StarCrafta: Ghost, który z kolei – jak się niedawno okazało – w rzeczywistości nigdy nie został całkowicie anulowany i wciąż istnieją szansę na jego rynkowy debiut.

Smaczku całej sprawie dodał serwis Xfire, który w zapowiedzi swojej relacji z nadchodzącej imprezy zachęcał graczy do śledzenia ceremonii otwarcia wystawy i odkrycia wraz z innymi fanami… nowej gry Blizzarda. Dziwnym zbiegiem okoliczności wzmianka o premierowym projekcie, który ma być zaanonsowany, została natychmiast usunięta ze strony serwisu, jednak równie przypadkowo udało nam się zachować dość osobliwy zrzut ekranu, potwierdzający, że Worldwide Invitational będzie z pewnością jednym z ciekawszych wydarzeń tego lata.

Czy za dwa tygodnie Blizzard zapowie nową grę? - ilustracja #1