Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2008, 10:42

Blizzard - Starcraft Ghost technicznie nigdy nie był anulowany

Będzie, kiedy będzie, ta stara maksyma przyświecająca w ciągu ostatnich lat Blizzardowi dała o sobie znać po raz kolejny. Okazało się bowiem, że ulokowany wspólnie z Duke Nukem Forever na cmentarzysku nieskończonych projektów Starcraft Ghost, wciąż jeszcze nie został ostatecznie porzucony.

„Będzie, kiedy będzie”, ta stara maksyma przyświecająca w ciągu ostatnich lat Blizzardowi dała o sobie znać po raz kolejny. Okazało się bowiem, że ulokowany wspólnie z Duke Nukem Forever na cmentarzysku nieskończonych projektów Starcraft Ghost, wciąż jeszcze nie został ostatecznie porzucony.

Nigdy nawet nie był. Przynajmniej takiego zdania jest Frank Pearce, wiceprezes Blizzard Entertainment. Do tego arcyciekawego wyznania doszło w trakcie przepytywania Pearce’a przez MTV . „Technicznie nigdy nie był anulowany. Mamy skończoną ilość deweloperskich zasobów i wiele innych rzeczy, na których musimy się skupić, więc zawsze istnieje taka możliwość. [powrotu do prac nad Starcraft Ghost – przyp. red.] Na razie jednak zajmujemy się World of Warcraft i dodatkiem Wrath of the Lich King oraz Starcraftem II .”

 

Blizzard - Starcraft Ghost technicznie nigdy nie był anulowany - ilustracja #1

Tak więc „technicznie rzecz biorąc”, wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że tytuł ten nie znalazł się na liście anulowanych projektów firmy, którą przedstawialiśmy Wam przed kilkoma dniami. Bądźmy więc dobrej myśli, że panowie z Blizzarda w przerwach pomiędzy kolejnym MMO, czy innym Diablo znajdą jednak czas na dokończenie tak zacnego tytułu, jakim objawiał się nam przed kilkoma laty Starcraft Ghost.