Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 13:01

autor: Łukasz Szliselman

LocoRoco 2 Remastered trafi na PlayStation 4

Sony zapowiedziało pojawienie się LocoRoco 2 Remastered. Odświeżona wersja udanej gry zręcznościowej z PlayStation Portable będzie dostępna na stacjonarnym PlayStation 4.

LocoRoco 2 również otrzyma wersję Remastered.

Podobnie jak pierwsza odsłona, LocoRoco 2 doczeka się wydania na PlayStation 4. Podczas targów E3 2017 firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała LocoRoco 2 Remastered. Informacji tej towarzyszy kilka screenów, ale niestety niewiele więcej. Po odświeżonej wersji produkcji, która pierwotnie została stworzona z myślą o handheldzie PlayStation Portable, na pewno możemy się spodziewać poprawionej grafiki, przystosowanej do wysokich rozdzielczości oraz sterowania dostosowanego do padów, wykorzystującego żyroskopowe możliwości DualShocka 4.

W LocoRoco 2 wcielamy się w śpiewającą kulkę, która turla się po powierzchni i łączy z podobnymi sobie postaciami, stopniowo zwiększając swoje rozmiary lub dzieląc się w zależności od napotkanego wyzwania. W ruch wprawiamy ją kręcąc kontrolerem w sposób, który symuluje działanie grawitacji. Dzięki temu pokonujemy kolejne etapy, odkrywamy sekrety i unikamy rozmaitych niebezpieczeństw.