Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka LocoRoco 2 Remastered (PS4)

LocoRoco 2 Remastered PS4

Odświeżona wersja LocoRoco 2, kolorowej gry zręcznościowej wydanej pierwotnie na konsolę przenośną PlayStation Portable.

Zręcznościowe | 2D | reedycje/remastery/remaki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka LocoRoco 2 Remastered (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

9grudnia2017

9grudnia2017

PSN

LocoRoco 2 Remastered na PS4 to odświeżona wersja kontynuacji udanej gry zręcznościowej, wydanej pierwotnie na konsolę przenośną PlayStation Portable. Podobnie jak to było w przypadku reedycji pierwszej części, LocoRoco 2 Remastered to przede wszystkim odnowiona grafika oraz system sterowania przystosowany do żyroskopowego kontrolera DualShock 4.

Mechanika

W LocoRoco 2 Remastered na PS4 wcielamy się w wesolutką, żółtą kulkę, która przemierza kolorowe lokacje i karmi się owocami, zwiększając swoje rozmiary – im większa jest, tym wolniej się porusza i tym trudniej przecisnąć jej się przez wąskie przejścia. W zależności od potrzeb gracz może rozdzielać kulę na kilka mniejszych stworków lub z powrotem zbić się w jedną całość.

Sekret sukcesu serii LocoRoco tkwi w ciekawym sterowaniu. Aby popchnąć kulkę do przodu, gracz musi przekręcić kontrolerem w sposób symulujący grawitację. Wykorzystując tę mechanikę oraz opcję skakania, musimy umożliwić bohaterowi przemierzanie różnorodnych lokacji, przedostawanie się w sekretne miejsca oraz omijanie przeszkód.

Kwestie techniczne

LocoRoco 2 Remastered na PS4 oferuje grafikę podobną do swego pierwowzoru – obserwujemy więc płaskie, ale bardzo kolorowe tła. Rzecz jasna, rozdzielczość została przystosowana do ekranów telewizorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do LocoRoco 2 Remastered

Klasyfikacja PEGI LocoRoco 2 Remastered

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
LocoRoco 2 Remastered trafi na PlayStation 4
LocoRoco 2 Remastered trafi na PlayStation 4

wiadomość13 czerwca 2017

Sony zapowiedziało pojawienie się LocoRoco 2 Remastered. Odświeżona wersja udanej gry zręcznościowej z PlayStation Portable będzie dostępna na stacjonarnym PlayStation 4.