Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lutego 2009, 13:00

autor: Filip Grabski

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Zanim jednak ogłosimy nominowaną pięćdziesiątkę, prezentujemy gry nominowane w kategoriach dodatkowych:

Dzisiaj przed wami kategoria numer osiem: najlepsza gra na konsole przenośne. Nic tak nie pomaga przetrwać długiej i nudnej podróży (lub długiego i nudnego wykładu) jak świetna gra na przenośnej konsolce. A jeszcze dzisiaj poznacie 50 nominowanych tytułów w głównej kategorii – Gra Roku 2008.

God of War: Chains of Olympus

Krótko ale treściwie – najlepszy slasher, jakiego można zabrać do tramwaju. Kratos w wersji mini w niczym nie ustępuje swojemu większemu odpowiednikowi.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #1

Guitar Hero: On Tour

Zabieranie muzyki ze sobą to bardzo popularna czynność – a jeśli jeszcze można przy tym świetnie się bawić symulując grę na gitarze, tym lepiej.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #2

LocoRoco 2

Jeden z dwóch przedstawicieli gier zdecydowanie nietypowych w tej kategorii: galaretowate stwory ratują swoja planetę, a ty im pomagasz poruszając całą planszą.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #3

Patapon

Niesamowicie wciągająca gra rytmiczna. Zagrzewanie do boju ruchliwych kreaturek i pokonywanie oponentów dostarcza mnóstwo frajdy.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #4

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

Bardzo porządny RPG z najbardziej znanym jeżem w historii gier komputerowych. Choć ma pewne niedociągnięcia, to i tak chce się w to grać.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #5

W zeszłorocznym plebiscycie najlepszą grą na konsole przenośne została uznana gra Metal Gear Solid: Portable Ops.

Już od 16 lutego każdy z Was będzie mógł wziąć udział w plebiscycie Gra Roku 2008. Celem plebiscytu jest wyłonienie poprzez głosowanie czytelników jednej najlepszej, najciekawszej, najpopularniejszej gry komputerowej lub konsolowej oraz uhonorowanie wyróżniających się tytułów w wybranych kategoriach.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #6
Główną nagrodą jest Komputer Marzeń Gracza.

 

Wśród głosujących rozlosowany zostanie wspaniały Komputer Marzeń Gracza.

Sponsorami akcji Gra Roku 2008 są firmy: Electronic Arts Polska – wydawca gry Burnout Paradise The Ultimate Box oraz Microsoft Hardware – producent linii SideWinder.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #7

Patronat prasowy nad plebiscytem Gra Roku 2008 objęła gazeta codzienna DZIENNIK Polska Europa Świat.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa - ilustracja #8

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://graroku.gry-online.pl/

Filip Grabski

Filip Grabski

Z GRYOnline.pl współpracuje od marca 2008 roku. Zaczynał od pisania newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji tworzył treści dla serwisu Gameplay.pl. Obecnie przede wszystkim projektuje grafiki widoczne na stronie głównej (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Od 1994 roku z pełną świadomością zaczął użytkować pecety, czemu pozostaje wierny do dzisiaj. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury, zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej