Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2009, 11:21

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pre-order EndWar z bonusem, Aion na Zachodzie, drugie studio weteranów z Ensemble, nowa lokacja w Skate 2, gra Capcomu na X360, Red Alert 3 bez SecuRomu i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pre-order EndWar z bonusem, Aion na Zachodzie, drugie studio weteranów z Ensemble, nowa lokacja w Skate 2, gra Capcomu na X360, Red Alert 3 bez SecuRomu i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

Tom Clancy’s EndWar

Wszyscy zamawiający przed premierą strategię EndWar na platformie Steam mogą się spodziewać miłej niespodzianki. Dokonanie pre-orderu o wartości niecałych 50 dolarów zaowocuje bonusem w postaci gry Ghost Recon Advanced Warfighter. Ktoś nie lubi prezentów?

Aion

Koreańczycy już grają, a my kiedy? Twórcy MMORPG Aion zarzekają się, że tytuł ten pojawi się na Zachodzie dopiero jesienią, bo wymaga tego ogromna ilość treści, które trzeba dostosować do nowych realiów. NCsoft woli zrobić to dobrze, a nie szybko. Trudno się nie zgodzić.

Bonfire Studios

Wiemy już, że część pracowników ś.p. studia Ensemble założyła nowy przybytek – Robot Entertainment. Druga część zaś skupiła się pod szyldem Bonfire Studios i już pracują nad nową grą, która ma zostać ujawniona za kilka miesięcy.

Skate 2

Nowy dodatek DLC dla deskorolkowej gry Skate 2 – Rob Drydek’s Fantasy Plaza – już się pojawił jako zupełnie nowy teren do czesania trików. Kim jest Rob? Znanym skaterem. Czym jest Plaza? Jego autorskim skateparkiem. I wszystko jasne. DLC kosztuje całe 5$.

Capcom

W najbliższy poniedziałek Capcom pokaże zwiastun swojej nowej gry na X360 (co nie znaczy, że tytuł ten nie pojawi się na innych platformach). 23 lutego w usłudze Xbox Live zostanie ujawniony trailer tego tajemniczego projektu.

Tom Clancy’s HAWX

Autorem muzyki do nadchodzącej podniebnej strzelaniny z Ubisoftu jest niejaki Tom Salta. Pan ten nagrał ścieżkę dźwiękową do dwóch części Ghost Recon Advanced Warfighter i obiecuje efektowną orkiestrowo-elektroniczną muzykę współgrającą z wydarzeniami na ekranie.

Prince of Persia

Nadchodzący dodatek do nowej Prince of PersiaEpilogue – doda (między innymi) zupełnie nowe trofea do gry w wersji na PS3. Zainteresowani? Pełna lista znajduje się tutaj.

PlayStation 3

Na forum GameTrailers pojawiła się plotka, jakby nowe uaktualnienie firmware’u dla PS3 (numerek 2.7) miało zawierać mnóstwo usprawnień. Jakich? Komunikacja głosowa, integracja awatarów z Home z Gamer Card, zmiana grafiki Gamer Card i mnóstwo innych rzeczy. A skąd to wiadomo? „Bo mam kolegę, który pracuje w Sony.” Hm.

LEGO Universe

Zapowiedziane jakiś czas temu MMO w świecie słynnych klocków – LEGO Universe – jest tworzone z myślą o pecetach. Tymczasem blog MTV Multiplayer wyciągnął z twórców wyznanie, że gra na pewno pojawi się również na konsolach. Kiedy? Później niż na PC, a ta wersja zawita nie wcześniej niż w 2010 roku.

Red Alert 3

Ważna informacja dla wszystkich, którzy nabyli Red Alert 3 przez Steam. Nadchodzi uaktualnienie, które pozbawi grę (oraz wasze maszyny) zabezpieczenia SecuROM. Zainteresowani niech klikną tu.

Trash

Twórcy całkiem popularnego RTS-a Trash Inhuman Games – zapowiedzieli drugą część gry. Trash 2 używać będzie przebudowanego silnika z pierwszej części i pojawić się ma jesienią.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Bleach: Dark Souls

Champions Online X360

Champions Online PC

Demigod

Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden

Dynasty Warriors: Strikeforce

9 Kompania

Family Glide Hockey

Grey's Anatomy: The Video Game

Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time

Rappelz

Valkyrie Profile: Covenant of the Plume

Free Realms

Puzzle Quest: Galactrix DS

Puzzle Quest: Galactrix PC

Metal Gear Online

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

RACE Pro - film startowy

Avalon Code

Puzzle Quest: Galactrix

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned - cz. II Gramy!

Street Fighter IV Gramy!

gry