Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360
Okładka 50 Cent: Blood on the Sand (PS3)
Okładka50 Cent: Blood on the Sand (PS3)

50 Cent: Blood on the Sand

50 Cent: Blood on the Sand to kolejna gra, sygnowana przez popularnego amerykańskiego rapera. Poprzednia produkcja z jego udziałem opatrzona była podtytułem Bulletproof i została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Blood on the Sand nie kontynuuje fabuły z poprzedniej gry.

Akcji | TPP | gangsterskie | na 2 osoby | TPS | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

50 Cent: Blood on the Sand Premiera

20lut2009

PS3 X360

Gry podobne do 50 Cent: Blood on the Sand

Grand Theft Auto IV

Mafia II

Saints Row 2

50 Cent: Blood on the Sand to kolejna gra, sygnowana przez popularnego amerykańskiego rapera. Poprzednia produkcja z jego udziałem opatrzona była podtytułem Bulletproof i została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Jednym z czynników, który o tym zdecydował, była świetna oprawa muzyczna, na którą składały się utwory 50 Centa.

Blood on the Sand nie kontynuuje fabuły z poprzedniej gry. Tym razem scenariusz wplątuje czarnoskórego muzyka w walkę z międzynarodową siatką gangsterską. Przeżywamy więc zakrojoną na wielką skalę przygodę, pełną przecinających powietrze pocisków.

W czasie rozgrywki 50 Centowi towarzyszy jeszcze jedna postać, która jest sterowana przez Sztuczną Inteligencję, albo przez żywego gracza. Może być to jeden z członków G-Unit (raperska ekipa, z której wywodzi się 50 Cent) – Tony Yayo, Whoo Kid bądź Lloyd Banks. Każdy z wymienionych specjalizuje się w innych technikach walki. Warto wspomnieć, że w trybie kooperacji drugi gracz nie musi towarzyszyć osobie wcielającej się w rapera od początku do końca – może wejść lub wyjść w dowolnej chwili.

Dostępny arsenał broni obejmuje ponad dwadzieścia rozmaitych narzędzi zagłady. Są tu karabiny maszynowe, granaty i wyrzutnie rakiet kierowanych. Poruszamy się nie tylko piechotą, ponieważ developerzy wprowadzili misje, w których jeździmy samochodem lub latamy samolotem.

Dodatkową gratką w produkcjach spod znaku 50 Centa, zarówno dla fanów, jak i miłośników porządnej oprawy muzycznej, są utwory tytułowego rapera. Inaczej niż w przypadku Bulletproof, zaimplementowano nie tylko szlagierowe tytuły 50 Centa i G-Unit, ale także kawałki, których nie sposób uświadczyć poza grą.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 380 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,6 / 10 na podstawie 162 głosów czytelników.

50 Cent: Blood on the Sand cena w dniu premiery: 259,90 PLN

Klasyfikacja PEGI 50 Cent: Blood on the Sand

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

50 Cent: Blood on the Sand Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360