Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Major Minor's Majestic March (Wii)
OkładkaMajor Minor's Majestic March (Wii)

Major Minor's Majestic March Wii

Niezwykła gra muzyczna polegająca na wybijaniu tempa. Wcielamy się w dyrygenta orkiestry marszowej wyposażonego w magiczną batutę.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Major Minor's Majestic March Premiera Wii

31marca2009

producent: NaNaOn-Sha wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Major Minor's Majestic March

Guitar Hero: World Tour

Rock Band 2

Wii Music

Major Minor's Majestic March pozwala wcielić się w uzbrojonego w batutę dyrygenta, który przewodzi złożonej z wielu muzyków orkiestrze. Za stworzenie tej oryginalnej gry muzycznej odpowiada między innymi Masaya Matsuura, znany z cenionej serii Parappa the Rapper. Przy dziele współpracował także nowojorski artysta Rodney Alan Greenblat.

Gra przenosi nas do miasteczka, w którym prawie wszyscy biorą udział w różnych orkiestrach marszowych, doskonaląc swój warsztat. Wcielamy się w bohatera, tytułowego Majora Minora, który otrzymał od rodziców niezwykły prezent – magiczną batutę potrafiąca oczarować przypadkowych muzyków. Cała zabawa polega więc na przemierzaniu poszczególnych poziomów i odpowiednim wybijaniu tempa, czego dokonujemy machając kontrolerem Wii. Jeżeli sprawdzimy się w roli przewodnika orkiestry i nie zgubimy rytmu, napotkani po drodze muzycy będą do nas dołączać, powiększając skład zespołu.

Wykorzystując możliwości batuty i wybijając odpowiednie tempo nie tylko rekrutujemy nowych członków orkiestry, ale także zdobędziemy nowe przedmioty. Twórcy przygotowali osiem obszernych i zróżnicowanych poziomów, na których spróbujemy stworzyć najwspanialszą paradę w mieście. Łącznie może do nas dołączyć aż 15 rodzajów muzyków biegłych w instrumentach dętych, perkusyjnych i wielu innych. Oczywiście za jakość naszych poczynań otrzymujemy odpowiednią punktację. Oprócz utrzymania równego rytmu, liczy się także umiejętne omijanie przeszkód. Maszerować możemy do 25 popularnych marszy, stworzonych przez kompozytorów z całego świata.

Prowadząc naszą orkiestrę możemy również wybierać jej członków, dzięki czemu za każdym razem mamy okazję stworzyć oryginalne brzmienie. Czas pomiędzy kolejnymi przerwami umilają także pomniejsze mini-gierki. Całość została wykonana w bardzo kolorowej i żywej oprawie. Na uwagę zasługuje także oczywiście doskonałe wykonanie muzyczne. Dynamiczna ścieżka dźwiękowa sprawia, że każdy nowy muzyk wnosi coś do ogólnego brzmienia orkiestry.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Major Minor's Majestic March

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.