Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja szpiegowska 1 | The Cold War Americans w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Misja szpiegowska 1

Pierwsze zadanie specjalne polega na naprowadzeniu wyrzutni rakiet dalekiego zasięgu na cele znajdujące się na terenie wroga.

Zaczynasz z oddziałem szpiegów w 1 - Misja szpiegowska 1 | The Cold War Americans w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz z oddziałem szpiegów w 1 . Wyląduj na brzegu pomiędzy miastami wroga. Twoje cele znajdują się w trzech różnych miejscach ( 2 ) więc rozdziel oddział. Pobiegnij szybko we wskazane miejsca i używając zdolności szpiegów naprowadź rakiety na każdy obiekt z osobna. Jeśli będziesz szybki to nikt nawet nie zdąży Cię zauważyć a będzie po sprawie. W podpowiedziach na ekranie jest dokładnie opisane co masz zniszczyć i gdzie tego szukać. Jeśli tylko nie będziesz się mozolił to nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Na Kubie wybuchła rewolucja komunistyczna ale tym zajmiesz się później. Najpierw trzeba zająć się Egiptem zanim Twój wróg zbytnio umocni się nad kanałem Sueskim. Skieruj armię do Egiptu i zapłać za akcję w tej prowincji. Teraz zdaj się na negocjacje i zrób z prowincji Central America następny Client State. To samo powtórz z Meksykiem - jeśli będziesz się targował starczy Ci punktów na obie prowincje. Zacznij akcję w Egipcie.