Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brittany | Napoleon w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Brittany

Twój kolejny cel to okupowana przez Anglików Bretonia. Musisz ją odbić wdając się tym samym w konflikt z Imperium Brytyjskim.

Zaczynasz posiadając trzy miasta w różnym stadium rozwoju (1 , 2 , 3 ) - Brittany | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz posiadając trzy miasta w różnym stadium rozwoju (1 , 2 , 3 ). Zacznij je rozbudowywać ale też nie czekaj zbyt długo z atakiem. Kluczem do sukcesu jest jak najszybsze zdobycie miasta 4 . Zbierz całą startową armię i zaatakuj czwórkę. Te siły pozwolą Ci zniszczyć fort, zająć miasto i odeprzeć kontratak. Później już będziesz mógł spokojnie się rozwijać. Nie przejmuj się miastem 5 , nie powinieneś być stamtąd atakowany; sam też nie atakuj, bo jest to trudny cel i nie mający znaczenia w kontekście wygrania tej bitwy. Dla pewności możesz postawić z tej strony kilka wieżyczek na wypadek nagłego ataku. Nie wybieraj się na podbój morski - Anglicy mają bardzo silną flotę, a bitwę i tak rozstrzygniesz na lądzie. Na wodę puść tylko kilka łodzi rybackich.

Po zajęciu czwórki i odparciu kontrataku, w zasadzie możesz rozwijać się niepokojony przez nikogo (jeśli sam się za daleko nie wychylisz) - Brittany | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Po zajęciu czwórki i odparciu kontrataku, w zasadzie możesz rozwijać się niepokojony przez nikogo (jeśli sam się za daleko nie wychylisz). Rozbuduj się więc na maksa i powołaj największą z możliwych liczbę jednostek. Zadbaj też o wypełnienie kolejek rekrutacji w koszarach.

Zbierz całą armię i zaatakuj miasto 6 . Najpierw rozpraw się z fortem a potem zdemoluj całe miasto. Nie dawaj Anglikom chwili wytchnienia i od razu rzucaj się na stolicę 7 . Zdobądź ją z marszu, a utrzymasz się jeśli regularnie będziesz tu dosyłała świeże jednostki (Angole mogą cię atakować tylko z jednego miasta). W ten sposób odbijesz prowincję.

Uwaga! Przed rozpoczęciem następnej misji upewnij się, że masz przynajmniej 20 jednostek Tribute (a najlepiej 40). Nie wydawaj ich na wzmocnienia i karty, a pozwoli Ci to przejść następną misję minimalnym nakładem sił.