Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja szpiegowska 2 | The Cold War Americans w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Misja szpiegowska 2

To jest dość proste zadanie a przynosi olbrzymie korzyści.

Zaczynasz ze skromnym oddziałem szpiegów a Twoje zadanie to zajęcie stolicy w centrum prowincji (1 ) - Misja szpiegowska 2 | The Cold War Americans w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz ze skromnym oddziałem szpiegów a Twoje zadanie to zajęcie stolicy w centrum prowincji (1 ). Nie możesz nic budować więc cała nadzieja w szpiegach. Użyj ich do opanowywania budynków cywilnych. W ten sposób zdobędziesz mnóstwo żołnierzy i kilka pojazdów. Zbieraj siły aż do momentu posiadania około czterdziestu żołnierzy. Wtedy uderz na stolicę. Jest to wystarczająca siła by zająć miasto bez obawy przed obrońcami. A szpiedzy mogą zrekrutować nawet więcej niż czterdziestu żołnierzy.

W nagrodę otrzymujesz sporo punktów doświadczenia i, co ważniejsze, opanowujesz Chiny. Nowe punkty Tribute pozwolą Ci na dalsze działania dyplomatyczne. Zrób więc Client States z prowincji East Africa i Mongolia. Zakończ turę.

Już w tej chwili jesteś zwycięzcą dzięki przewadze gospodarczej. Możesz jeszcze dalej kontynuować walkę ale tego już nie opisuję. Dodam tylko, że do zdobycia stolicy Sowietów wystarczy stoczyć tylko jedną bitwę. Wcześniej zrób dwie misje szpiegowskie, użyj dyplomacji do zdobycia nowych terenów a po wypowiedzeniu wojny zajmij kilka prowincji Sowietów dzięki przewadze liczebnej (overrun). W ten sposób dotrzesz bez walki aż pod samą stolicę.