Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mexico | The New World Iroquois w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Mexico

Bitwa o stolicę imperium Azteków nieco przypomina zdobywanie stolicy francuskich kolonii. Różnica polega na tym, że Aztekowie znacznie lepiej się ufortyfikowali i walczą zaciekle o swoje miasta. Jeśli zapewniłeś sobie wsparcie Majów starcie będzie łatwiejsze niż samotna walka.

Bitwę zaczynasz w 1 i możesz budować kolejne miasta po tej stronie mapy (2 ) - Mexico | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Bitwę zaczynasz w 1 i możesz budować kolejne miasta po tej stronie mapy (2 ). Nie ma potrzeby budowania fortyfikacji, bo Aztekowie nie kwapią się do ataku. Ich armie kryją się na wyspie (5 ) na którą można się dostać tylko przez dwie groble. Oba przejścia są jednak ufortyfikowane (4 ) i wskazana jest broń oblężnicza do wywalczenia sobie drogi. Twoi sojusznicy Majowie rozbiją się obozem gdzieś w okolicach 3 .

1 - Mexico | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Możesz spokojnie się rozwijać o powoływać armię - Mexico | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Możesz spokojnie się rozwijać o powoływać armię. Co prawda w tym samym czasie Aztekowie również gromadzą wojska ale to przy Tobie będzie przewaga liczebna (dzięki sojuszowi). Możesz także wybudować doki i kilka okrętów, by oczyścić jezioro z wrogich statków. Kiedy będziesz gotów ruszaj do ataku. Wybierz tylko jedną groblę (tą która jest bliżej) i zacznij od zniszczenia fortyfikacji. W tym samym czasie Majowie powinni już zacząć szturmy. Po pozbyciu się fortów i wieżyczek zrób jeden wielki wjazd do miast Azteków. Rozpęta się tam piekło ale dwie armie przeciwko jednej muszą wyjść zwycięsko ze starcia. Regularnie podsyłaj świeżych wojaków na miejsce walki a nie pozostawisz wrogowi żadnych szans.

Tym samym powalasz na kolana potężne imperium Azteków i zdobywasz kolejną armię. Najwyższy czas pozbyć się Anglików więc nową armię ulokuj tuż przy granicy z nimi - najlepiej w prowincji Nunavut. Teraz dwiema armiami zaatakuj stolicę angielskich terytoriów Quebec.