Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Louisiana Territory | The New World Iroquois w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Louisiana Territory

W porównaniu z poprzednią ta bitwa to spacerek. Wprawdzie atakujesz prowincję ze stolicą kolonii ale Francuzi w zasadzie nie robią nic, by się obronić. Ich bierność jest porażająca i najprawdopodobniej nie napotkasz poważniejszego oporu.

Zaczynasz w 1 i możesz spokojnie się rozbudowywać po swojej stronie zatoki (na przykład w 2 ) - Louisiana Territory | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 i możesz spokojnie się rozbudowywać po swojej stronie zatoki (na przykład w 2 ). Stolica terytorium znajduje się w 3 a nowe miasta jeśli powstaną to bardzo blisko tego miejsca. Wojska francuskie w ogóle się nie kwapią do ataku na Twoje pozycje, więc masz czas i spokój potrzebny do zebrania armii.

1 - Louisiana Territory | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Wybuduj też doki i kilka okrętów, które wypuść na wodę, by zniszczyły statki i doki Francuzów - Louisiana Territory | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Wybuduj też doki i kilka okrętów, które wypuść na wodę, by zniszczyły statki i doki Francuzów. Flotę ustaw przy nabrzeżu tak by mogła zatapiać barki transportowe (na wypadek jak by jednak wróg zaatakował). Najprawdopodobniej tak się nie stanie i uda Ci się zgromadzić armię. Zbierz całe wojsko i ustaw w pobliżu najwęższego miejsca przesmyku. Potem przepłyń na drugą stronę i zaatakuj od razu stolicę. Bitwa to właściwie jednostronna rzeź - Francuzi nie mają żadnych szans. Do miasta możesz także dostać się lądem ale to jest dłuższa droga i nic w ten sposób nie ułatwisz (bo tu i tak jest łatwo).

Francuzi pokonani czas na następnych rywali. Tuż obok masz stolicę plemienia Lakota. Na tym terytorium nie ma armii, a poza tym likwidując Lakotów zdobędziesz prowincją umożliwiającą później atak z dwóch stron na Anglików.