Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja szpiegowska 1 | The Cold War Soviets w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Misja szpiegowska 1

Pierwsza misja szpiegowska polega na wykradnięciu technologii z amerykańskich miast. Nie będzie tak łatwa jak pierwsza misja w poprzedniej kampanii ale jeszcze trudniejsze są przed Tobą.

Zaczynasz z grupą komandosów i szpiegów w 1 - Misja szpiegowska 1 | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz z grupą komandosów i szpiegów w 1 . Zadanie w mieście 2 wykonasz na biegu - po prostu pobiegnij tam szpiegiem i zrób co trzeba. Jest jeszcze za wcześnie by wróg coś zauważył. Ale z następnymi miastami nie pójdzie już tak gładko na pewno. Pobiegnij teraz do miasta 3 , szerokim łukiem wokół jeziora. Nie zbliżaj się od razu do miasta szpiegami. Najpierw wyślij komandosów i zlikwiduj nimi straże (trzech komandosów wroga). Później wypatrz lukę pomiędzy biegającymi żołnierzami, podbiegnij szybko szpiegiem i załatw sprawę. Zostało Ci ostatnie miasto. Żeby się do niego dostać biegnij szerokim łukiem - najpierw na północ a potem na zachód. Musisz ominąć silną grupę żołnierzy wroga i od zachodu zbliżyć się do miasta. Od zachodniej strony jest mniej patroli ale tuż obok centrum rozstawił się ciężki karabin maszynowy. Podejść go można tylko od tyłu, czyli od północy. Nie musisz skradać się komandosem - można podejść od razu szpiegiem i zinflitrować ostatnie miasto.

Teraz możesz zacząć bitwę w Korei.