Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Venezuela | The New World Iroquois w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Venezuela

Teren na którym operujesz od początku tej bitwy jest bardzo mały więc rozsądnie ustawiaj kolejne budynki. Jak najszybciej będziesz potrzebował doków, więc nie musisz stawiać maksymalnej ilości farm (wykorzystaj rybaków do gromadzenia żywności).

Zaczynasz w 1 i od razu możesz zająć się stawianiem kolejnych miast (2 ) i rozbudową - Venezuela | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 i od razu możesz zająć się stawianiem kolejnych miast (2 ) i rozbudową. Na samej wyspie nie spotkasz żadnych wrogów, później zostaniesz zaatakowany przez okręty. Dlatego też musisz jak najszybciej postawić własne doki i budować okręty. Najpierw odeprzyj atak okrętów wroga a następnie sam się przesuwaj w kierunku kontynentu, zaciskając pierścień wokół floty Holendrów. Zatop wszystkie statki i zniszcz doki - w ten sposób zapewnisz sobie spokój na wodzie. Poświęć nieco czasu na rozbudowę i pozyskanie surowców, bo za moment będziesz gromadził armię.

1 - Venezuela | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Teraz możesz zabrać armię startową i przetransportować ją na tereny wroga (zabierz ze sobą też kilku robotników) - Venezuela | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Teraz możesz zabrać armię startową i przetransportować ją na tereny wroga (zabierz ze sobą też kilku robotników). Płyń północną stroną, tak by wylądować w okolicach 3 . W tym miejscu nie powinno być żadnych wojsk Holendrów, więc możesz w spokoju pobudować koszary. Teraz rekrutuj maksymalną ilość żołnierzy. Nie powinieneś być atakowany ale dla bezpieczeństwa możesz postawić fortyfikacje (tylko nie zbliżaj się za bardzo do miast). Kiedy będziesz gotów atakuj całą potęgą stolicę prowincji (4 ) i pozostałe miasta. Holendrzy w zasadzie nie są w stanie przeciwstawić się tak dużej armii więc sukces masz niemal gwarantowany.

Tym samym otwierasz sobie drogę do stolicy holenderskich kolonii w Gujanie.