Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Llanos | The Cold War Americans w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Llanos

To jest całkiem łatwa bitwa z gatunku zadaniowych. Będziesz tu współpracował z lokalnymi władzami w akcji przeciw handlarzom narkotyków.

Zaczynasz z własnym miastem w 1 a tuż obok jest stolica prowincji (2 ) - Llanos | The Cold War Americans w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz z własnym miastem w 1 a tuż obok jest stolica prowincji (2 ). Twoje zadanie polega na odnalezieniu i zniszczeniu budynków handlarzy. Jest ich dwanaście i są porozrzucane po całej mapie. Podczas akcji nie możesz dopuścić do zniszczenia stolicy przez przeciwnika.

Zacznij się rozbudowywać w mieście startowym i stawiaj nowe osiedla. Armia startowa jest na tyle duża byś nie musiał się obawiać rajdów wroga. Surowców też jest pod dostatkiem więc szybko urośniesz w siłę. Postaw koszary i gromadź wojska. Zanim wyruszysz w teren postaw dwie wieżyczki i ze trzy wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych przy stolicy prowincji. To zapobiegnie kłopotom w razie rajdu przeciwników kiedy Ty będziesz w polu.

Zbierz wojska i przeczesuj teren - Llanos | The Cold War Americans w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zbierz wojska i przeczesuj teren. Likwiduj kolejne punkty oporu i chaty handlarzy. Niegdzie nie powinieneś natrafić na poważny opór a nawet gdybyś tracił sporo żołnierzy możesz powołać nowych. Surowców starczy Ci nawet na dwie armie równocześnie działające w terenie.

Metodycznie przeczesuj okolicę aż do samego końca.

Następny krok będzie bardzo podobny. Dalej działaj w Ameryce Południowej: przesuń armię do prowincji Andes i zapłać punkty Tribute za akcję. Resztę punktów wydaj ma wzmocnienie obszarów NATO. Zacznij kolejną potyczkę.