Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Branderbur | Napoleon w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Branderburg

Twój cel to zdobycie stolicy Prus.

Zaczynasz w 1 a Twój cel to stolica w 2 - Branderbur | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 a Twój cel to stolica w 2 . Tej bitwie pod względem taktycznym najbliżej do ataku na Holandię. To jest taka najbardziej klasyczna z możliwych rozgrywka - po prostu trzeba przebić się do stolicy wroga i utrzymać ją. Nie ma tu żadnych kruczków ułatwiających zwycięstwo (tak jak to miało miejsce w przypadku Portugalii) czy też specyficznego terenu (jak w przypadku Wielkiej Brytanii lub Turcji).

1 - Branderbur | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Stosuj tu podstawową taktykę: obserwuj działania wroga, staraj się wykorzystać budowle obronne do zyskania czasu koniecznego do zebrania dużej armii, a później zdobywaj jedno miasto po drugim - Branderbur | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Stosuj tu podstawową taktykę: obserwuj działania wroga, staraj się wykorzystać budowle obronne do zyskania czasu koniecznego do zebrania dużej armii, a później zdobywaj jedno miasto po drugim. Nie oznaczam tu pozycji wroga, bo jest ona zmienna, zależna od kierunku Twojej ekspansji. Zdobywaj miasto po mieście cały czas pilnując zachowania maksymalnej kolejki w koszarach i podsyłając wojska od razu w pobliże miejsca walk.

Rozbicie Prus otwiera Ci drogę do ataku na stolicę Austrii. Już nic nie stoi na przeszkodzie byś rozprawił się z tym rywalem.