Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Texas | The New World Iroquois w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Texas

Bitwa o Teksas to potyczka najbardziej standardowa z możliwych - musisz zdobyć stolicę wroga w nie więcej niż 90 minut.

Każda ze stron zaczyna walkę z innej strony mapy, Ty w 1 a Aztekowie w 2 - Texas | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Każda ze stron zaczyna walkę z innej strony mapy, Ty w 1 a Aztekowie w 2 . Tej bitwy nie opisuję szczegółowo bo już miałeś okazję kilka razy toczyć takie walki. Nie ma tu żadnych sposobów na szybkie rozstrzygnięcie konfliktu, po prostu trzeba poświęcić trochę czasu na rozbudowę sił, a potem uderzyć na wroga.

1 - Texas | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Stosuj się do tych samych reguł co zwykle w standardowych bitwach: trzymaj się swojej strony mapy dopóki nie będziesz gotów do poważnego starcia - Texas | The New World Iroquois w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Stosuj się do tych samych reguł co zwykle w standardowych bitwach: trzymaj się swojej strony mapy dopóki nie będziesz gotów do poważnego starcia; kontroluj kierunek ekspansji wroga (buduj miasta z daleka od niego), uważaj na rajdy (dobrze jest postawić fortecę spory kawałek przed miastem); a kiedy będziesz ruszał do natarcia sprawdź gdzie jest stolica wroga - być może uda się ją zaatakować bez konieczności przebijania się przez inne miasta.

Po wypędzeniu Azteków z Teksasu zostaniesz skontratakowany. Nie opłaca się próba przekupstwa bo i tak musisz się z nimi rozprawić, a że w pobliżu masz kilka armii misja defensywna nie będzie ciężka. Obroń się i sam uderz na prowincję ze stolicą imperium Azteków.

Przed atakiem bardzo wskazane jest zawarcie przymierza z Majami, których państwo sąsiaduje z Aztekami. Sojusz nie kosztuje Cię wiele a wsparcie Majów znacznie ułatwi wygranie następnej bitwy.