Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Middle East | The Cold War Soviets w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

The Cold War Soviets

Druga strona konfliktu ma taki sam cel jak Amerykanie. W podobny sposób możesz go osiągnąć i tu także wybrałem opcję dążenia do osiągnięcia przewagi gospodarczej.

Pierwsze rozkazy jakie otrzymujesz to wzmocnienie obrony krajów Układu Warszawskiego i zajęcie Bliskiego Wschodu. Zapłać punkty Tribute za akcję na Bliskim Wschodzie, a resztę wydaj na wzmocnienie poziomu obrony. Zacznij bitwę.

Middle East

To jest ważna prowincja ale zdobędziesz ją bez większych kłopotów.

Zaczynasz w 1 mając do dyspozycji armię startową - Middle East | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 mając do dyspozycji armię startową. Tu również jest fort w którym możesz powoływać kolejne jednostki, aż uzbierasz armię zdolną zdobyć stolicę prowincji (2 ). Surowce potrzebne do rekrutacji napływają automatycznie, a by zwiększyć szybkość ich gromadzenia możesz zdobywać wrogie stacje wydobycia ropy (3 ). To jest żaden problem.

1 - Middle East | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Zgromadzenie armii wystarczająco wielkiej do zdobycia miasta nie trwa długo - Middle East | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zgromadzenie armii wystarczająco wielkiej do zdobycia miasta nie trwa długo. Zrób frontalny atak, zmieć oddział obrońców i zajmij miasto. Jesteś w stanie robić to bez trudu.

Następne rozkazy dotyczą Południowej Korei. Zapłać punkty Tribute za akcję w tym rejonie. Wzmocnij resztę terenów Układu Warszawskiego do trzeciego poziomu obrony. Teraz zrób misję szpiegowską.