Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wstęp | The Entire World w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Kampania: The Entire World

Ta kampania jest uwieńczeniem wszystkich poprzednich. Głównym celem jest opanowanie całego świata, a w trakcie scenariusza zaliczamy wszystkie epoki w których toczyły się wcześniejsze zmagania. Z całą pewnością w tej kampanii doświadczysz też całego przekroju misji występujących w Rise of Nations: atakowanie wolnych prowincji, zajętych przez wroga, prowincji stołecznych i misje defensywne. Będziesz musiał wykorzystać wszystkie umiejętności dyplomatyczne, nabyte w poprzednich kampaniach: bez nawiązywania sojuszów i wymieniania się prowincjami niemal nie sposób wygrać żadnej kampanii.

W tej kampanii biorą udział aż 24 nacje. Obszar działań to cały świat a więc mnóstwo prowincji. Wszystko to razem daje tak wielką ilość możliwych zdarzeń, że nie ma większego sensu tworzenie poradnika prowadzącego gracza krok po kroku. Dlatego też, w tej kampanii, podpowiedzi ograniczone są do galerii map wszystkich prowincji stołecznych. W przypadku prowincji, które mogą być atakowane zarówno z morza jak i lądu, podaję obie wersje.

Przed przystąpieniem do boju kilka informacji:

1. Pamiętaj o tym, by jako pierwszą atakować prowincję z garnizonem (jeśli tylko masz taką możliwość). Nie ma na co czekać, bo wolne prowincje skończą się góra po czterech pierwszych turach. Atakując neutralne prowincje możesz spotkać się ze wszystkimi rodzajami misji startowych, ale najbardziej popularna jest misja w której musisz zniszczyć 25 jednostek wroga.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie