Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Belgium | Napoleon w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Belgium

Kolejne rozkazy wysyłają Cię do Belgii, którą musisz odbić z rąk Austriaków. Jeśli zdecydujesz się poświęcić 40 jednostek Tribute, wygranie bitwy zajmie Ci pięć minut (punktów Tribute zdobywasz później całe mnóstwo więc nie wahaj się skorzystać z okazji).

Zaczynasz posiadając dwa miasta (1 ) a Twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkich budowli należących do Niebieskich - Belgium | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz posiadając dwa miasta (1 ) a Twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkich budowli należących do Niebieskich. Poczekaj moment aż pojawi się emisariusz Austriaków z propozycją. Otóż żołnierze wroga nie mają ochoty umierać za utrzymanie Belgii i za 20 jednostek Tribute gotowi są wstrzymać się od walk. Przyjmij propozycję a po chwili dostaniesz nową: tym razem Austriacy proponują wykonanie za Ciebie brudnej roboty. Zapłać kolejne 20 jednostek Tribute a Austriacy zaczną demolować miasta w których do tej pory stacjonowali.

1 - Belgium | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Nie czekaj biernie, sam też zabierz się do pracy - Belgium | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Nie czekaj biernie, sam też zabierz się do pracy. Nie musisz powoływać nowych jednostek i rozbudowywać miast. Po prostu zniszcz wraz z Austriakami wszystkie miasta Belgów (2 ). W ten sposób wykonasz zadanie i możesz zgłosić się po kolejne rozkazy.