Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pauravas | Alexander the Great w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Pauravas

Pauravas to najkrótsza droga do stolicy Indii, a na dodatek można znaleźć tu sojuszników w walce.

Zaczynasz w 1 - Pauravas | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

 

Zaczynasz w 1 . Zacznij się rozbudowywać i od razu postaraj się nawiązać sojusz z Zielonymi (mają stolicę w 3 ). Jeśli nie zrobisz tego szybko mogą Cię po prostu napaść - ten sojusz to klucz do sukcesu. Po zapewnieniu sobie pokoju z sąsiadami, zacznij budować kolejne miasta (2 ). Uważaj tylko na zmiany granic (jeśli terytorium Zielonych rozszerzy się na Twoje kopalnie, robotnicy zginą). Teraz możesz spokojnie się rozwijać i gromadzić armię - Niebiescy nie zamierzają Cię atakować, poprzestają na fortyfikowaniu własnych włości.

Kiedy maksymalnie się uzbroisz załóż nowe miasto na terenie wroga (4 ) - Pauravas | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Kiedy maksymalnie się uzbroisz załóż nowe miasto na terenie wroga (4 ). Przetransportuj tam armię i wybuduj nowe koszary. Na wszelki wypadek postaw fort i kilka wieżyczek w 5 . Ustaw w koszarach maksymalną kolejkę rekrutacji i przygotuj się do szarży.

Stolica Niebieskich jest całkiem blisko (6 ). Całą potęgę skieruj właśnie tam - zmasowany atak zapewni Ci sukces. Dookoła jest jeszcze kilka miast ale wystarczy oczywiście utrzymać się w stolicy. Jeśli zadbałeś o rekrutację żołnierzy i wysyłanie ich od razu w pobliże walk, powinieneś wygrać bitwę bez kłopotów.

W ten sposób droga na stolicę Hindusów jest otwarta.