Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Burgundy | Napoleon w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Burgundy

Twoje pierwsze zadanie polega na rozprawieniu się z rebeliantami.

Od początku posiadasz trzy miasta - Burgundy | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Od początku posiadasz trzy miasta. W 1 stacjonuje podstawowy oddział z Napoleonem. W 2 masz koszary konnicy, a w 3 koszary piechoty. Nie możesz pozwolić rebeliantom na zdobycie któregokolwiek z miast - musisz utrzymać je przez piętnaście minut. Pomiędzy miastami są rozlokowane dwa forty (4 ).

Rebelianci nadchodzą ze wszystkich kierunków i na pewno spróbują zaatakować każde z miast - Burgundy | Napoleon w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Rebelianci nadchodzą ze wszystkich kierunków i na pewno spróbują zaatakować każde z miast. Ze względu na dość duże odległości i małą szybkość Twoich jednostek (szczególnie artylerii), nie polecam zgrupowania wszystkich sił w jednym miejscu.

Główne siły pozostaw w 1 . W pozostałych miastach powołuj maksymalną liczbę jednostek, na jaką Cię stać (broń się tym co masz czyli piechotą w jednym mieście i konnicą w drugim). Nie baw się w rozbudowywanie miast i kupowanie rozwinięć - jedyne co możesz zrobić to uzupełnienie załogi w tartakach. Surowce są tu na wagę złota i przeznaczaj je głównie na rekrutację. I takie załogi właściwie wystarczą do odparcia wszystkich ataków, a dostaniesz jeszcze posiłki w trakcie misji. Uważaj tylko na bunt wieśniaków pracujących dla Ciebie - co jakiś czas zaczynają demolować miasto. Wystrzelaj wtedy buntowników i ewentualnie powołaj nowych do pracy. Jeśli będziesz regularnie rekrutował nowych wojaków powinieneś dać radę, w razie kłopotów przysyłaj pomoc ze środkowego miasta (najlepiej konnicę, bo najszybciej się przemieszcza). Rebelianci z pewnością zaatakują też forty. Fortece obronią się przed każdym wrogiem, z wyjątkiem artylerii. Jeśli zauważysz armaty ostrzeliwujące forty, możesz nadejść z odsieczą. Ale równie dobrze możesz czekać, bo czas pracuje na Twoją korzyść.

W ten sposób zniszczysz rebeliantów i możesz odebrać następne rozkazy.