Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

China | The Cold War Soviets w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

China

Wbrew opiniom Twoich doradców to nie jest jakaś strasznie ciężka bitwa. Co prawda może się przeciągnąć dość długo ale da się ją wygrać bez nadzwyczajnych wyczynów.

Zaczynasz z armią startową w 1 - China | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz z armią startową w 1 . Od razu atakuj miasto 2 - zdobędziesz je z marszu. Od razu zacznij się rozbudowywać i stawiać nowe miasta (jedno w miejscu startu, drugie na zachód od tego miejsca). W zdobytym mieście masz budowlę produkująca regularnie żołnierzy (Terakotowa Armia) - to jest olbrzymia pomoc w początkowych momentach bitwy. Szybko buduj fort i kilka wieżyczek na nabrzeżach - tędy będą nadpływać jednostki chińskie. Umocnij się i powołaj więcej wojska. Zaatakuj miasto 3 . Zdobycie go nie będzie ciężkie ale później trzeba je utrzymać. Z miasta 4 będą nadciągać kontrataki ale je zatrzymasz w wąskim przejściu. Potem będziesz musiał poradzić sobie ze statkami na kanale. Masz teraz warunki do przygotowania wielkiej ofensywy - stawiaj więc koszary, wyrzutnie rakiet dalekiego zasięgu, lotniska itp. Powołaj wielką armię i szturmuj miasto 4 . Do tego miasta jest utrudniony dostęp ale możesz poradzić sobie z tym dzieląc wojska. Dalekosiężna katiusze ustaw po swojej stronie lasu i wal nimi we wszystko co mają w zasięgu. Resztę wojska skieruj do miasta okrążając las. Zdobycie miasta będzie Cię kosztowało wiele sił i koniecznie musisz mieć przygotowane kolejki w koszarach, by dosyłać je na miejsce walki. Po zajęciu miasta jeszcze nie masz czasu na odpoczynek. Za moment nadciągnie desant z miasta 6 . Pierwsze ataki będziesz musiał odpierać wojskami lądowymi ale w międzyczasie buduj całe mnóstwo wieżyczek i fort na nabrzeżu. Taka linia umocnień zatopi każdy desant zmierzający w twoim kierunku. Teraz masz chwilę czasu na zbieranie wojsk.

1 - China | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Już czas na stworzenie własnej floty - China | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Już czas na stworzenie własnej floty. Zbierz kilka okrętów i oczyść wody z okrętów wroga. Całą armię przepraw przez kanał i atakuj miasto 5 . Będziesz potrzebował naprawdę mnóstwa żołnierzy bo miasto ma kilkanaście tysięcy punktów żywotności. Wskazane jest solidny ostrzał z rakiet i wsparcie z morza (okręty mogą niszczyć doki i nabrzeżne budowle). Po uporaniu się z tym miastem zostanie Ci tylko 6 . Znów potrzebujesz maksymalnej armii i zmasowanego ataku. Zacznij od rakiet dalekiego zasięgu, potem dodaj naloty bombowe i na koniec ataki floty. Jak już zniszczysz większość budynków zdesantuj armię i dokonaj rzezi.

Po zajęciu Chin zrób następną misję szpiegowską.