Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

India | Alexander the Great w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

India

To ostatnia bitwa, którą musisz stoczyć zanim nazwiesz się władcą całego świata. W tej misji najważniejsze jest przejęcie inicjatywy od samego początku. Tu nie ma sensu dbanie o fortyfikacje i czekanie na ruch rywala - od razu musisz zabrać się do roboty.

Zaczynasz z trzema miastami 1 , 2 , i 3 , z których najbardziej rozwinięte jest to pierwsze - India | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

 

Zaczynasz z trzema miastami 1 , 2 , i 3 , z których najbardziej rozwinięte jest to pierwsze. Na biegu wydaj kilka poleceń dotyczących rozwoju i od razu zbierz całą armię startową. Nie czekaj na ruch wroga tylko sam wyjdź mu naprzeciw. Skieruj całe siły na miasto 4 . Zdobędziesz je bez problemu i musisz się w nim utrzymać. Od razu zacznij rekrutować nowych żołnierzy i przysyłaj ich na miejsce. Jest to bardzo ważne bo za chwilę spotka Cię niemiła niespodzianka - cała armia startowa zdezerteruje. Jeśli nie podeślesz tu zawczasu nowych wojaków pierwszy kontratak odbierze Ci miasto. Przyślij więc posiłki i zacznij fortyfikować miasto (fort plus kilka wieżyczek). Budowle obronne najlepiej stawiać na linii rzeki. Broń się przed nadciągającym wrogiem i w tym czasie rekrutuj wielką armię.

1 - India | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry
Kiedy uzbierasz maksymalną liczbę żołnierzy, sam zaatakuj - India | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Kiedy uzbierasz maksymalną liczbę żołnierzy, sam zaatakuj. Możesz odbierać po kolei miasta (6 ) ale bardzo duże szanse powodzenia ma brawurowy atak bezpośrednio na stolicę. Jeśli zaatakujesz całą armią główne miasto Hindusów (5 ) powinieneś je zająć bez problemu, a regularne dostawy żołnierzy zapewnią Ci nie tylko utrzymanie stolicy, ale zdążysz jeszcze narozrabiać w innych miastach.

Kluczową sprawą jest natychmiastowe odebranie pierwszego miasta Hindusom i utrzymanie się w nim. Później atak frontalny na stolicę i sprawa załatwiona.

W ten sposób podbijasz cały świat.

2 - India | Alexander the Great w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry