Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja szpiegowska 2, Egipt | The Cold War Soviets w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Misja szpiegowska 2

To jest misja w której musisz kaptować wrogich żołnierzy tak by walczyli dla Ciebie. Używasz do tego zdolności szpiegów, tak jak to robiłeś w kampanii Amerykanów. Ze względu na większą ilość jednostek wroga jest to jednak misja trudniejsza niż wspomniana.

Zaczynasz w 1 z oddziałem szpiegów - Misja szpiegowska 2, Egipt | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 z oddziałem szpiegów. W koło jest sporo patroli wroga a także koszary w 2 w okolicach stolicy 3 . Z jednej strony niby jest to ułatwienie (bo jest mnóstwo jednostek do przekupienia) ale tak naprawdę to jest utrudnienie. Co chwila napływają nowe wojska, które atakują Twoje jednostki. Musisz podzielić szpiegów na kilka oddziałów tak, by mogły wyłapywać wrogie jednostki z każdej strony. Przekupionych żołnierzy kieruj do ataku na miasto i nieustannie przekupuj nowych. Niby nic trudnego ale może to wymagać kilku podejść.

Dzięki tej misji zajmiesz Afrykę Południową. Dowództwo wspomina coś o załatwieniu sprawy Afganistanu. To nie jest łatwa bitwa więc załatw sprawę dyplomatycznie i zrób Client State z Afganistanu. Zakończ turę.

Zgłoszą się do Ciebie dyplomaci Korei Północnej i zaproponują porozumienie. Zgódź się - niewielkim kosztem uzyskasz kolejny kraj stowarzyszony. Teraz zajmij się Afryką, zacznij od ataku na Egipt.

Egypt

Sytuacja jest identyczna jak w kampanii Amerykanów. Walczysz na tej samej mapie i powtórz te same kroki gwarantujące wygraną.

Kubańczycy zaproponują Ci porozumienie. Znów przyjmij warunki a bez walki zyskasz kolejną prowincję. Wykonaj teraz kolejną misję szpiegowską.