Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of Nations - poradnik do gry

Rise of Nations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja szpiegowska 5 | The Cold War Soviets w Rise of Nations poradnik Rise of Nations

Misja szpiegowska 5

To jest chyba najtrudniejsza ze wszystkich misji szpiegowskich. Jest chyba tylko jeden sposób na wykonanie tego zadania.

Zaczynasz w 1 z małą armią startową i koszarami - Misja szpiegowska 5 | The Cold War Soviets w Rise of Nations - Rise of Nations - poradnik do gry

Zaczynasz w 1 z małą armią startową i koszarami. Wróg dysponuje trzema miastami (2 ) pomiędzy którymi kursują patrole. Twoje zadanie polega na zlikwidowaniu 25 jednostek wroga. W tym przypadku jest to aż 25 jednostek, bowiem rozpoczęcie walki natychmiast ściąga kłopoty - do bitwy włącza się reszta wojsk wroga i na pewno nie dasz rady wykonać zadania. Do armii startowej możesz dołączyć nowe jednostki ale nie będzie ich dużo - surowce napływają bardzo wolno. Kluczem do sukcesu jest efektywne wykorzystanie śmigłowców z armii startowej. Nie staraj się niszczyć koszar wroga - na to nie masz najmniejszej szansy. Zbierz helikoptery i wybierz się na polowanie w okolice 3 . W tym miejscu przechodzą patrole wędrujące pomiędzy osiedlami wroga. Skup się na wyłapywaniu pojazdów i niszczeniu ich śmigłowcami. Stosuj partyzanckie metody walki: atak i odskok. Cały czas koncentruj się na pojazdach, bo niszczysz je kilka razy szybciej niż piechotę. Po zlikwidowaniu pojazdów odskakuj nad dżunglę, gdzie nikt Cię nie dosięgnie. Po kilku sekundach pojawi się następny patrol i możesz niszczyć kolejne pojazdy. Powtarzaj te ruchy aż przeciwnikowi zostanie mniej niż dziesięć jednostek. Helikoptery powinny zniszczyć około 17-18 jednostek bez strat własnych. Pamiętaj tylko o nie wdawaniu się w walkę z piechotą i unikaniu samolotów wroga. W międzyczasie powołuj nowe jednostki. Jak do końca czasu zostanie około trzech minut zbierz wojska lądowe i atakuj całymi siłami. Znów staraj się koncentrować na pojazdach ale teraz to już możesz niszczyć wszystko. Sił powinno Ci wystarczyć na wykonanie zadania.

W nagrodę opanujesz Meksyk. Dostaniesz też sporo punktów Tribute, które możesz wykorzystać w negocjacjach. W ten sposób zrób Client State z Patagonii i Andów (punktów starczy na obie prowincje). Teraz rozpocznij działania w Wietnamie.