Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Taz'dingo człeku! W poradniku do gry Hearthstone znajdziesz zarówno podstawowe, jak i zaawansowane informacje na temat karcianki Blizzarda. Poradnik zawiera opis wszystkich typów kart, zdolności czy bohaterów, a także wiele przykładowych talii, wraz z ich dokładnym opisem.

Ostatnia aktualizacja: 16 października 2019

Rozróba Rastakana

Poradnik został zaktualizowany o nowości dodane w DLC Rozróba Rastakana.

Łotrzyk - propozycja gotowej talii dla łotrzyka dopasowanej do Rozróby Rastakana!

Rzeź - Rzeź to nowa mechanika dodana w Rozróbie Rastakana.

Karty duchów - duchy to nowi stronnicy w Rozróbie Rastakana. Każda klasa otrzymała nowe duchy.

Błogosławieństwo Loa - czyli nowi legendarni stronnicy w Rozróbie Rastakana.

Projekt Hukatomba

Zobacz też i proponowane talie dla dodatku Projekt Hukatomba

Nowe talie dla dodatku Projekt Hukatomba - tutaj opisujemy proponowane decki dla klas paladyna, łotrzyka, czarnoksiężnika i druida;

Nowe talie dla dodatku Projekt Hukatomba - a tutaj proponujemy decki dla klas łowcy i kapłana;

Nowe umiejętności w Projekcie Hukatomba - najnowszy dodatek do Hearhstone wprowadza kilka nowych umiejętności - sprawdź najistotniejsze zmiany;

Legendarne zaklęcia - dodatek wprowadził również nowy typ zaklęć. Więcej o nich dowiesz się z tej strony;

Laboratorium wyzwań - przygoda wprowadzona w Projekcie Hukatomba o nazwie Laboratorium wyzwań to masa świetnej zabawy. Przedstawiamy solucję do wszystkich zagadek i wyzwań (Śmierć, Lustro, Czyszczenie, Przetrwanie, Tajne laboratorium).

Poradnik do gry Hearthstone Heroes of Warcraft to rozbudowane kompendium wiedzy na temat gry free2play firmy Blizzard. Znajdziesz w nim najważniejsze informacje na temat podstawowych elementów gry, takich jak interfejs, gry rankingowe, system tworzenia kart czy zasady rozgrywki. Oprócz tego poradnik zawiera również wiele informacji dla bardziej zaawansowanych graczy.

Opisano w nim wszystkie dostępne klasy, wymieniając zarówno ich mocne, jak i słabe strony, a także podając propozycje przykładowych talii. Każda opis decku zawiera dodatkowe porady dotyczące rozgrywki i zalety oraz wady niektórych kart. Ponadto poradnik został wzbogacony osobnym tekstem poświęconym klasie szamana. Znajdziesz tam szczegółowy ranking kart tej postaci, porady dotyczące tworzenia nowych kartoników czy kolejne przykładowe talie, dzięki którym bez problemu wygrasz wiele rankingowych meczy. Przydatny powinien okazać się również rozdział wyjaśniający jak grać szamanem na jedne z najpopularniejszych talii w obecnym meta game. Hearthstone: Heroes of Warcraft to najnowsza gra firmy Blizzard Entertainment, twórców takich tytułów, jak Diablo III, StarCraft II czy World of Warcraft. Hearthstone jest ich pierwszą grą free2play, która powstała z myślą o użytkownikach PC oraz iPadów. Proste zasady, dynamiczna rozgrywka i piękna rysowana grafika, to jedne z największych zalet tego tytułu. Dzięki niniejszemu poradnikowi w mig pojmiesz zasady rządzące grą i rozpoczniesz swoją drogę do zostania karcianym mistrzem.

Michał "Kwiść" Chwistek", Łukasz Telesiński (www.gry-online.pl)

Autorzy Poradnika

Łukasz Telesiński

Łukasz Telesiński

Przed dołączeniem do teamu poradników GRYOnline.pl w 2015 roku, studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych gier, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo tego, że gra w prawie każdy gatunek gier, szczególną uwagę skupia na MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki, szczególnie fantasy i kryminały, a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży.

więcej

Maciej "Cbonecapone" Nowak, Patryk "Irtan" Grochala


Informacje o Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poradnik zawiera : strony: 148, ilustracje: 629 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 2.

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Poradnik do gry

Szaman

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Szaman

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki